Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado NSC EBONY SPIN

OCENA:
4.6/5 (ocen: 42)
 
Perfekcyjne spinningi zaprojektowane i wykonane przy udziale czołowych zawodników wielokrotnie zajmujących miejsca na podium. Wędziska NSC Ebony Spin to absolutny szczyt wędkarskiego rzemiosła, dopiero od niedawna dostępny dla szerokiego grona wędkarzy poszukujących sprzętu o najwyższych parametrach użytkowych. Spinningi te otrzymały perfekcyjne blanki z węgla prasowanego pod ciśnieniem 40ton, technologia Nanostructure pozwoliła otrzymać...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA811-270 10-28 270 143 2 200
brakbrak
---
WA811-300 15-42 300 157 2 260
brakbrak
---

Perfekcyjne spinningi zaprojektowane i wykonane przy udziale czołowych zawodników wielokrotnie zajmujących miejsca na podium. Wędziska NSC Ebony Spin to absolutny szczyt wędkarskiego rzemiosła, dopiero od niedawna dostępny dla szerokiego grona wędkarzy poszukujących sprzętu o najwyższych parametrach użytkowych.

Spinningi te otrzymały perfekcyjne blanki z węgla prasowanego pod ciśnieniem 40ton, technologia Nanostructure pozwoliła otrzymać blanki o jeszcze większym zagęszczeniu włókien węglowych w każdym centymetrze struktury, przez co wędziska są bardziej odporne na przeciążenia a zarazem niespotykanie lekkie. Włókno węglowe wielokrotnie wygrzewane w wysokiej temperaturze otrzymuje parametry zbliżone do wyrobów ceramicznych i doskonale transmituje wszelkie drgania przekazane przez linkę, bez względu na to czy łowimy plecionką czy żyłką. Oba kije Ebony charakteryzuje szczytowa akcja dająca komfort prowadzenia przynęty i skuteczne zacięcie z każdej odległości. Montaż przelotek zgodny z New Concept opracowane przez firmę Fuji specjalnie do przelotek SiC pozwala na optymalny rozkład obciążenia blanku, daje to możliwość oddawania odległych rzutów i rozkłada obciążenie na każdy centymetr kija.

Wędziska NSC Ebony dedykujemy wędkarzom najczęściej łowiącym z brzegu na średnie i ciężkie sztuczne przynęty. Model 270cm jest doskonałym uniwersałem pozwalającym łowić większość drapieżników na wodzie stojącej i rzece, a kij o długości 300cm jest doskonałą propozycją dla wędkarzy polujących na okazałe drapieżniki w dużej nizinnej rzece, sprawdzi się także podczas połowu troci. Kije NSC Ebony Spin „ubraliśmy” w doskonałe komponenty dostarczane przez firmę Fuji takie jak przelotki SiC i zintegrowany uchwyt kołowrotka, rękojeści zostały wykonane z selekcjonowanego, portugalskiego korka wysokiej klasy. Na standardowym wyposażeniu każdego spinningu Ebony znajduję się sztywna tuba do transportu obszywana kordurą.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

2011-03-12
kijek super polecam
Jacek B, Warszawa

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: