Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado NSC Ultralight Spin

OCENA:
4.3/5 (ocen: 45)
 
Bardzo czułe spinningi do połowu na niewielkie przynęty uzbrojone główka jigową lub prowadzone na troku bocznym. Niezwykle lekkie węglowe wędziska pozwalające na połów najmniejszymi sztucznymi przynętami, od twisterów i ripperów, poprzez mikro woblerki aż po miniaturowe cykady. Docelowo wędzisko opracowane do zawodniczego połowu okoni , znalazło zastosowanie także podczas połowu sandaczy i wzdręg przy użyciu najcieńszych linek. Wędzisko...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA805-210 10 210 111 2 151
brakbrak
---
WA805-240 12 240 126 2 180
brakbrak
---
WA805-260 15 260 136 2 200
brakbrak
---
WA805-280 18 280 146 2 214
brakbrak
---

Bardzo czułe spinningi do połowu na niewielkie przynęty uzbrojone główka jigową lub prowadzone na troku bocznym. Niezwykle lekkie węglowe wędziska pozwalające na połów najmniejszymi sztucznymi przynętami, od twisterów i ripperów, poprzez mikro woblerki aż po miniaturowe cykady.

Docelowo wędzisko opracowane do zawodniczego połowu okoni , znalazło zastosowanie także podczas połowu sandaczy i wzdręg przy użyciu najcieńszych linek. Wędzisko posiada szybką akcję, ułatwiająca „kreatywne” operowanie przynętą. Niezwykle czuła wklejana szczytówka z pełnego włókna węglowego doskonale sygnalizuje wszelkie anomalie w zachowaniu przynęty, a sprężysty dolnik gwarantuje skuteczne zacięcie.

Podczas testów Ultralighty NSC przy współpracy z zestawem do prowadzenia przynęt na bocznym troku okazały się prawdziwymi killerami, pozwoliły celnie i na dużą odległość umieścić zestaw a także obserwować każdy ruch zestawu. Akcja odpowiednio zgrana z ugięciem umożliwia holowanie delikatnie zapiętych ryb o kruchych pyskach bez obawy o utratę zdobyczy. Doskonale komponenty zastosowane przy zbrojeniu wędzisk gwarantują że kije bezawaryjnie posłużą przez wiele aktywnych sezonów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: