Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Taurus Pilk

OCENA:
4.3/5 (ocen: 54)
 
Lekkie i sztywne wędziska zaprojektowane do połowów dorszy z dryfującego kutra. Pilki serii Taurus wykonaliśmy z gęsto plecionych, wielowarstwowo układanych mat węglowych, które nadały kijom niespotykaną wytrzymałość, sztywność i niewielkie ugięcie. Koncentracja doskonałych cech użytkowych w jednym kiju dała w efekcie perfekcyjne wędzisko umożliwiające wygodne i skuteczne połowy niemalże w każdych warunkach. Czułe i mocne blanki wędzisk...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA683-210 180 210 111 2 235
brakbrak
---
WA683-240 180 240 125 2 270
brakbrak
---
WA683-270 190 270 140 2 310
brakbrak
---
WA683-285 190 280 148 2 320
brakbrak
---

Lekkie i sztywne wędziska zaprojektowane do połowów dorszy z dryfującego kutra. Pilki serii Taurus wykonaliśmy z gęsto plecionych, wielowarstwowo układanych mat węglowych, które nadały kijom niespotykaną wytrzymałość, sztywność i niewielkie ugięcie. Koncentracja doskonałych cech użytkowych w jednym kiju dała w efekcie perfekcyjne wędzisko umożliwiające wygodne i skuteczne połowy niemalże w każdych warunkach.

Czułe i mocne blanki wędzisk pozwalają wychwycić na rękojeści nawet najdelikatniejsze uderzenia ryby w przynętę i zdecydowanie zaciąć pomimo dużej odległości dzielącej rybę od wędkarza. Moc drzemiąca w dolniku gwarantuje szybki i skuteczny hol okazowych dorszy nawet z dużej głębokości bez obawy o strukturę wędziska. Aby jak najlepiej dopasować pilki Taurus do warunków ciężkich morskich połowów uzbroiliśmy je w mocne dwustopkowe przelotki klasy sic, mocny uchwyt kołowrotka i długą wygodną rękojeść z pianki eva. Kije doskonale sprawdzą się przy słodkowodnych połowach sumów i w trollingu, jednak szczególnie polecamy je wielbicielom połowów pilkerami, cykadami morskimi, kogutami i dużymi gumami prowadzonymi na główce jigowej.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: