Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Square Carbon Bolognese

OCENA:
4.2/5 (ocen: 41)
 
Lekkie, delikatne a zarazem bardzo mocne wędziska węglowe stworzone specjalnie do metody bolońskiej. Do budowy tych nowatorskich wędzisk zastosowaliśmy najnowszą technologię formowania włókien węglowych, które w procesie obróbki nabywają kwadratowy przekrój. Kwadratowy przekrój włókien pozwala na stworzenie jednorodnej, równej struktury, co za tym idzie bez tendencji do naprężeń o różnych wartościach mogących powodować rozwarstwianie się mat...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA703-500 25 500 146 5 210
brakbrak
---
WA703-600 25 600 146 6 280
brakbrak
---
WA703-700 25 700 146 7 385
brakbrak
---

Lekkie, delikatne a zarazem bardzo mocne wędziska węglowe stworzone specjalnie do metody bolońskiej. Do budowy tych nowatorskich wędzisk zastosowaliśmy najnowszą technologię formowania włókien węglowych, które w procesie obróbki nabywają kwadratowy przekrój. Kwadratowy przekrój włókien pozwala na stworzenie jednorodnej, równej struktury, co za tym idzie bez tendencji do naprężeń o różnych wartościach mogących powodować rozwarstwianie się mat węglowych. Zastosowana technologia pozwoliła uzyskać blanki o większej gęstości włókien węglowych a zarazem o kilkanaście procent większej wytrzymałości na przeciążenia i udary niż blanki wykonane tradycyjną technologią.

Bolonki Square Carbon sa doskonałym przykładem na to ze nowa technologia działa i pozwala na poprawienie parametrów dotychczas produkowanych wędzisk. Kije te są lekkie, mają szczytową akcję i doskonale amortyzują szarpnięcia towarzyszące walce i lądowaniu okazowej ryby. Doskonałe komponenty użyte do zbrojenia wędzisk serii Square Carbon gwarantują że kije bezawaryjnie posłużą wiele sezonów, a przelotki klasy sic montowane na długich stopkach minimalizują uciążliwy efekt klejenia się żyłki do blanku wędziska.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki - Bolonki

Podobne produkty: 

Wędki - Bolonki Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: