Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Temptation Bolognese

OCENA:
4.6/5 (ocen: 40)
 
Profesjonalne wędziska do metody bolońskiej. Wędziska wykonane z wysoko przetworzonego włókna węglowego IMX-9+, któremu obróbka w wysokich temperaturach nadała doskonałe parametry pozwalające na wielogodzinne połowy białej ryby w rzekach i kanałach o małym i średnim uciągu. Bolonki Temptation Bolognese charakteryzuje szczytowa akcja oraz niewielkie ugięcie bezpośrednio wpływają na precyzyjne i wygodne poprowadzenie zestawu w nurcie,...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA333-500 15 500 144 5 235
brakbrak
---
WA333-600 15 600 145 6 330
brakbrak
---
WA333-700 15 700 146 7 445
brakbrak
---
WA333-800 15 800 147 8 530
brakbrak
---

Profesjonalne wędziska do metody bolońskiej. Wędziska wykonane z wysoko przetworzonego włókna węglowego IMX-9+, któremu obróbka w wysokich temperaturach nadała doskonałe parametry pozwalające na wielogodzinne połowy białej ryby w rzekach i kanałach o małym i średnim uciągu. Bolonki Temptation Bolognese charakteryzuje szczytowa akcja oraz niewielkie ugięcie bezpośrednio wpływają na precyzyjne i wygodne poprowadzenie zestawu w nurcie, odpowiednie zacięcie oraz sprawny hol nawet w trudnym łowisku.

Metoda bolońska jest często ostatnią deską ratunku wędkarza w sytuacji gdy ryby żerują w oddalonej od brzegu rynnie i nie można sięgnąć do nich tyczką lub batem, wtedy doskonale sprawdzi się kij Temptation Bolognese uzbrojony zestawem z bańkowatym spławikiem o dużej wyporności pozwalający umieścić zestaw daleko od brzegu i poprowadzić zestaw przy stanowiskach ryb. Poprzez wieloetapową kontrolę jakości nasze wędziska reprezentują najwyższy poziom wykończenia i mamy pewność ze do rąk wędkarzy trafiają w pełni sprawne egzemplarze. Zbrojąc bolonki Temptation zastosowaliśmy przelotki klasy sic na wysokich stopkach aby ograniczyć do minimum efekt klejenia się żyłki do blanku, a rękojeść pokryta warstwa antypoślizgową zapewnia wygodny chwyt także mokrymi dłońmi.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki - Bolonki

Podobne produkty: 

Wędki - Bolonki Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: