Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Temptation Light LS Spin

OCENA:
4.4/5 (ocen: 48)
 
Delikatne wędziska spinningowe o szybkiej akcji i progresywnym ugięciu wykonane na bazie włókna węglowego IMX-9+. Dzięki nowatorskiej konstrukcji blanków bazujacej na stosowaniu włókien węglowych o różnej sztywności, wędziska Temptation Light LS Spin uzyskały szybką szczytową akcję doskonale skorelowaną z płynnym progresywnym ugięciem. Odpowiedni rozkład przelotek klasy sic wpłynął na poprawny rozkład obciążenia na każdy centymetr blanku,...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA411-214 17 214 111 2 167
brakbrak
---
WA411-244 23 244 126 2 215
brakbrak
---
WA411-275 28 275 141 2 231
brakbrak
---

Delikatne wędziska spinningowe o szybkiej akcji i progresywnym ugięciu wykonane na bazie włókna węglowego IMX-9+. Dzięki nowatorskiej konstrukcji blanków bazujacej na stosowaniu włókien węglowych o różnej sztywności, wędziska Temptation Light LS Spin uzyskały szybką szczytową akcję doskonale skorelowaną z płynnym progresywnym ugięciem.

Odpowiedni rozkład przelotek klasy sic wpłynął na poprawny rozkład obciążenia na każdy centymetr blanku, a także oddawanie odległych i celnych rzutów przynętami z podanego na każdym modelu ciężaru wyrzutowego. Kije umożliwiają połowy drapieżników przy pomocy małych i średnich błystek woblerów, gum i cykad na wodach stojących oraz rzekach i kanałach.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

2010-11-09
Świetna miękka wędka. Podczas prowadzenia świetnie czuję przynętę, szybkie zacięcie. Holowane rybki były pięknie amortyzowane przez kij.
Moim zdaniem wędka zasługuję na miano "uniwersalnej" w dobrym tego słowa znaczeniu. Oczywiście jeśli mowa o lekkim spiningu, a do 28 gram jest z czym wybierać. Jeśli chodzi o długość to zależy od łowiska i indywidualnych upodobań, dla mnie w sam raz.
Maciej P, Chocianów

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: