Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Temptation Medium MS Spin

OCENA:
4.5/5 (ocen: 35)
 
„Mocniejszy średniak” to określenie najtrafniej opisujące zastosowanie tego węglowego spinningu. Zastosowane wysoko przetworzone włókno węglowe opisywane jak IMX-9+ pozwoliło na stworzenie wędzisk doskonałych do połowu dużych drapieżników na różnego typu łowiskach naszych szerokości geograficznych. Szybka szczytowa akcja wsparta dużą rezerwą mocy drzemiącą w dolniku ułatwia operowanie cięższymi przynętami stosowanymi najczęściej podczas...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA335-214 8-25 214 111 2 150
brakbrak
---
WA335-244 8-30 244 126 2 200
brakbrak
---
WA335-275 10-35 275 142 2 260
brakbrak
---

„Mocniejszy średniak” to określenie najtrafniej opisujące zastosowanie tego węglowego spinningu. Zastosowane wysoko przetworzone włókno węglowe opisywane jak IMX-9+ pozwoliło na stworzenie wędzisk doskonałych do połowu dużych drapieżników na różnego typu łowiskach naszych szerokości geograficznych.

Szybka szczytowa akcja wsparta dużą rezerwą mocy drzemiącą w dolniku ułatwia operowanie cięższymi przynętami stosowanymi najczęściej podczas wędkowania w dużej rzece- ciężkie ołowianki, castmastery, przeciążane boleniowe woblery miotane na duże odległości nie są wyzwaniem dla ich mocnych blanków.

Obrotówka nr 4-5, ciężkie wahadło lub wobler z dużym sterem są przynętami z którymi bez najmniejszych kłopotów radzą sobie wędziska Temptation MS podczas polowania na szczupaki wśród liści grążeli albo w zwolniaku dużej rzeki. Nasze spinningi bez kłopotu staną na wysokości zadania i z powodzeniem mozna nimi łowić sandacze na przeciążone gumowe przynęty metodą opadu lub na długie smukłe woblery prowadzone w poprzek nurtu.

Przewidując zastosowanie tych spinningów dostosowalismy ich uzbrojenie do współpracy z plecionkami, przez co kije otrzymały trwałe przelotki klasy sic. Pewny uchwyt kołowrotka połączony z rękojeścią z portugalskiego korka, oraz najwyższej jakości nici, żywice i lakiery gwarantują że kije posłużą wiele aktywnych sezonów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: