Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Temptation Heavy HS Spin

OCENA:
4.4/5 (ocen: 38)
 
Spinningi zaprojektowane do połowu dużych drapieżników. Mocne i bardzo sprężyste blanki wykonane z węgla IMX-9+ nadały tym kijom sztywność i moc niezbędną do walki z okazami drapieżników w rzekach i wodach stojących. Szybka szczytowa akcja skorelowana z niewielkim ugięciem gwarantuje wygodną obsługę ciężkich przynęt oraz umożliwia nadanie im ruchów mogących skusić drapieżnika do brania. Kije Temptation Heavy HS Spin dzięki swojej...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA336-244 12-30 244 126 2 230
brakbrak
---
WA336-275 15-40 275 140 2 270
brakbrak
---
WA336-305 15-55 305 157 2 295
brakbrak
---

Spinningi zaprojektowane do połowu dużych drapieżników. Mocne i bardzo sprężyste blanki wykonane z węgla IMX-9+ nadały tym kijom sztywność i moc niezbędną do walki z okazami drapieżników w rzekach i wodach stojących. Szybka szczytowa akcja skorelowana z niewielkim ugięciem gwarantuje wygodną obsługę ciężkich przynęt oraz umożliwia nadanie im ruchów mogących skusić drapieżnika do brania.

Kije Temptation Heavy HS Spin dzięki swojej strukturze pozwalaja na wychwycenie na rekojeści delikatnych brań, gwarantują także szybkie i bardzo mocne zacięcie niemalże z każdej odległości. Grube ścianki dolnika gwarantują ze podczas holu nie zabraknie mocy na przytrzymanie ryby na mocno dokręconym hamulcu, a ustępliwa szczytówka nie pozwoli na wyhaczenie się ryby podczas wyskoków nad wodę. Wędziska dedykowane wędkarzom polujacym na okazy szczupaków, sandaczy a takze sumów metodą tradycyjnego spinningu oraz prowadząc przynęty w trollingu.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: