Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado NSC Medium Heavy Spin

OCENA:
4.4/5 (ocen: 44)
 
Mocne kije doskonałe do połowów dużych drapieżników na średnie i duże przynęty. Blanki tych spinningów powstały na bazie gęsto plecionych mat węglowych i uzyskały bardzo wysoki współczynnik sprężystości przy zachowaniu niewielkiej masy. Wędziska cechuje szczytowa akcja i duża sztywność nieodzowna przy obsłudze ciężkich przynęt, wędziska nie „boją się” woblerów z dużym sterem prowadzonych w silnym nurcie, a także mocno obciążonych gumowych...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA809-260 10-45 260 134 2 185
brakbrak
---
WA809-305 10-50 305 156 2 218
brakbrak
---

Mocne kije doskonałe do połowów dużych drapieżników na średnie i duże przynęty. Blanki tych spinningów powstały na bazie gęsto plecionych mat węglowych i uzyskały bardzo wysoki współczynnik sprężystości przy zachowaniu niewielkiej masy.

Wędziska cechuje szczytowa akcja i duża sztywność nieodzowna przy obsłudze ciężkich przynęt, wędziska nie „boją się” woblerów z dużym sterem prowadzonych w silnym nurcie, a także mocno obciążonych gumowych przynęt . Duża moc kijów drzemiąca w dolniku pozwala na pewne zacięcie z dużej odległości i forsowny hol dużych ryb. Wędziska doskonale współpracują z woblerami o długości około 15cm prowadzonych w trollingu, a szczytówka bezbłędnie sygnalizuje wszelkie anomalie w zachowaniu przynęty.

Technologia Nanostructure zastosowana przy produkcji blanków gwarantuje że przenoszą one wszelkie drgania płynące z przynęty wprost do rękojeści wędziska. Kije NSC Medium Heavy Spin są propozycją kierowaną do wędkarzy polujących świadomie na duże ryby przy użyciu dużych przynęt. Kije zostały uzbrojone w przelotki klasy sic, rękojeści z portugalskiego korka oraz uchwyty kołowrotka firmy Fuji.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: