Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado NSC Medium Spin

OCENA:
4.4/5 (ocen: 43)
 
Niepowtarzalne spinningi z „charakterkiem”, zbudowane na mocnych i bardzo szybkich blankach wykonanych w technologii Nanostructure z włókna węglowego o dużej gęstości. Wędziska NSC Medium Spin to kije, które zostały optymalizowane do granic możliwości i poprzez odpowiednie uzbrojenie zostały „wyciśnięte” z nich najwyższe parametry takie jak extra szybka akcja i ogromna moc połączona z nieprawdopodobną czułością. Kije dzięki dużej gęstości...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA808-244 10-30 244 126 2 165
brakbrak
---
WA808-275 10-35 275 141 2 189
brakbrak
---

Niepowtarzalne spinningi z „charakterkiem”, zbudowane na mocnych i bardzo szybkich blankach wykonanych w technologii Nanostructure z włókna węglowego o dużej gęstości. Wędziska NSC Medium Spin to kije, które zostały optymalizowane do granic możliwości i poprzez odpowiednie uzbrojenie zostały „wyciśnięte” z nich najwyższe parametry takie jak extra szybka akcja i ogromna moc połączona z nieprawdopodobną czułością.

Kije dzięki dużej gęstości włókna węglowego użytego do budowy uzyskały niezwykłą ciętość i umożliwiają różnorakie sposoby prowadzenia przynęty- od agresywnego opadu, aż po leniwe przeciąganie jiga po dnie, a każde najdelikatniejsze branie można skwitować bardzo mocnym zacięciem skutecznie przebijając pysk ryby. Prowadzenie woblerów tymi kijami to prawdziwe arcydzieło, gdyż czuły blank bezbłędnie przekazuje sygnały biegnące z przynęty, wszelkie ruchy woblera to wyraźnie wyczuwalne drgania dające wędkarzowi pełny obraz pracy przynęty, zaczepione źdźbło na kotwiczce lub zawirowanie nurtu jest od razu wyczuwane a branie... to potężne uderzenie w dłoń....błyskawiczne zacięcie i możemy mówić o kolejnym udanym dniu nad wodą.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: