Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Sensual Light Spin

OCENA:
4.4/5 (ocen: 46)
 
Lekki uniwersał wykonany na doskonałym węglowym blanku. Tak jak pozostałe kije serii, tak samo wędziska Sensual Light Spin wykonaliśmy na blankach z wysokiej jakości włókna węglowego o wyśrubowanych parametrach nadającego wędziskom szczytową akcje, odpowiednią moc oraz lekkość niezbędną podczas długotrwałych połowów drapieżników z brzegu lub z łódki. Kije pozwalają oderwać się od najprostszej techniki „rzuć i zwiń” i wprowadzić wiele...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA837-210 17 210 110 2 164
brakbrak
---
WA837-240 23 240 125 2 166
brakbrak
---
WA837-270 23 270 140 2 170
brakbrak
---

Lekki uniwersał wykonany na doskonałym węglowym blanku. Tak jak pozostałe kije serii, tak samo wędziska Sensual Light Spin wykonaliśmy na blankach z wysokiej jakości włókna węglowego o wyśrubowanych parametrach nadającego wędziskom szczytową akcje, odpowiednią moc oraz lekkość niezbędną podczas długotrwałych połowów drapieżników z brzegu lub z łódki.

Kije pozwalają oderwać się od najprostszej techniki „rzuć i zwiń” i wprowadzić wiele ciekawych innowacji w zachowaniu przynęty. Czuły blank doskonale transmituje drgania ze szczytówki na dolnik przez co wędkarz może szybko wychwycić atak ryby i odpowiednio zareagować zacinając w odpowiednim momencie. Zapas mocy drzemiący w blanku bardzo przydaje się podczas forsownego holu drapieżnika, a odpowiednie ugięcie pozwala stosować haki i kotwice pozbawione zadziorów ponieważ wędki doskonale „trzymają” rybę podczas holu i pomimo widowiskowych wyskoków nad wodę nie pozwolą się jej uwolnić. Wszystkie kije wyposażyliśmy w wysokiej jakości komponenty aby dzielnie służyły przez wiele aktywnych sezonów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: