Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Fishfinder Telesurf

OCENA:
4.4/5 (ocen: 41)
 
Mocne i lekkie teleskopowe wędziska dedykowane wielbicielom morskich połowów z plaży. Rosnące zainteresowanie połowami surfcastingowymi spowodowało lawinę wędkarzy spędzających czas nad brzegiem morza zamiast nad rzekami i jeziorami, gdyż jak się okazuje w morzu na żywe przynęty oprócz dorszy, fląder łowi się także okazałe typowo śródlądowe ryby jak leszcze, węgorze i płocie. Podstawowym zadaniem wędzisk do połowów z plaży jest wyrzucenie na...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA570-400-120 120 400 145 4 410
brakbrak
---
WA570-420-130 130 420 145 4 450
brakbrak
---
WA570-420-160 160 420 145 4 470
brakbrak
---
WA570-420-200 210 420 145 4 500
brakbrak
---

Mocne i lekkie teleskopowe wędziska dedykowane wielbicielom morskich połowów z plaży. Rosnące zainteresowanie połowami surfcastingowymi spowodowało lawinę wędkarzy spędzających czas nad brzegiem morza zamiast nad rzekami i jeziorami, gdyż jak się okazuje w morzu na żywe przynęty oprócz dorszy, fląder łowi się także okazałe typowo śródlądowe ryby jak leszcze, węgorze i płocie. Podstawowym zadaniem wędzisk do połowów z plaży jest wyrzucenie na jak największą odległość zestawu ze specjalnym ciężarkiem morskim służącym do zakotwiczenia zestawu w dnie aby pływy morskie nie przesuwały go w stronę brzegu. Projektując kije Fishfinder Telesurf postawiliśmy na doskonałe parametry rzutowe i do produkcji teleskopowych blanków używamy włókna węglowego o wysokim współczynniku sprężystości, z którego zbudowane blanki umożliwiają oddawanie odległych, często ponad 100metrowych rzutów. Grubościenne blanki bez problemu wytrzymują przeciążenia towarzyszące energiczne wymachy kilkuset gramowym ciężarkiem, a hol okazowej ryby nie jest w stanie zaszkodzić ich strukturze.

Wędziska doskonale sprawdzą sie jako ciężka gruntówka rzeczna, gdzie mocno obciążony zestaw należy umieścić z dala od brzegu poszukując żerowisk ryb. Aby nie tłumić parametrów rzutowych wędzisk zastosowaliśmy przelotki klasy sic z pierścieniami dużej średnicy, a także została ograniczona ich ilość do niezbędnego minimum. Aby wędziska posłużyły przez wiele wypraw, uzbroiliśmy je w wysokiej jakości komponenty mocowane przy użyciu sprawdzonych lakierów i żywic.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki surfcastingowe

Podobne produkty: 

Wędki surfcastingowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: