Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Black Draft UL Spin

OCENA:
4.4/5 (ocen: 49)
 
Precyzyjny spinning z wklejaną ultraczułą szczytówką stworzony specjalnie do jigowania niewielkimi przynętami. Poprzez multiwarstwową budowę blanków z włókna węglowego o współczynniku sprężystości IM 9+ kije są bardzo lekkie i posiadają szybką akcję. Blanki wykonane z tak wysoko przetworzonego węgla bardzo dobrze transmitują wszelkie drgania płynące ze szczytówki na dolnik, stąd podczas wędkowania po sygnałach płynących z rękojeści można...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA451-210 10 210 110 2 110
brakbrak
---
WA451-240 13 240 125 2 151
brakbrak
---
WA451-260 15 260 136 2 164
brakbrak
---
WA451-280 17 280 146 2 180
brakbrak
---

Precyzyjny spinning z wklejaną ultraczułą szczytówką stworzony specjalnie do jigowania niewielkimi przynętami. Poprzez multiwarstwową budowę blanków z włókna węglowego o współczynniku sprężystości IM 9+ kije są bardzo lekkie i posiadają szybką akcję. Blanki wykonane z tak wysoko przetworzonego węgla bardzo dobrze transmitują wszelkie drgania płynące ze szczytówki na dolnik, stąd podczas wędkowania po sygnałach płynących z rękojeści można łatwo rozpoznać strukturę dna, rozróżnić czy przynęta styka się z twardą czy miękką powierzchnią, a nawet jakiej wielkości kamyki znajdują się na dnie. Wklejona szczytówka z pełnego włókna węglowego sprawdza sie doskonale jako wizualny sygnalizator brań pokazując wszelkie anomalie w zachowaniu przynęty, przez co pozwala szybko wychwycić najdelikatniejsze brania-także te, gdy ryba atakuje przynętę „od ogona” i nie czuć typowego pstryknięcia w dolnik a szczytówka nagle prostuje się.

Kije Black Draft Spin UL pozwalają na bardzo precyzyjny połów gumowymi przynętami obciążonymi główką jigową, dzięki swoim parametrom pozwalają na zastosowanie wszelkich technik prowadzenia przynęty i ciągły kontakt z nią, niezbędny do wychwycenia momentu brania. Sztywny dolnik pozwala mocno i szybko zaciąć, hol to już prawdziwa przyjemność, gdyż zapas mocy drzemiący w dolniku pozwoli szybko rozłożyć na łopatki nawet dużego drapieżnika. Kolejnym zastosowaniem tych udanych wędzisk jest połów z trokiem bocznym w wodach stojących, kanałach i rzekach. Polecane wszystkim wędkarzom, bez względu na staż gdyż niejednokrotnie pozwolą odkryć ryby w łowiskach tylko pozornie bezrybnych. Standardem w kijach tej serii są uchwyty firmy Fuji zintegrowane z rękojescią wykładaną portugalskim korkiem oraz przelotki klasy sic odporne na stosowanie plecionek.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: