Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Square Carbon Medium Spin

OCENA:
4.4/5 (ocen: 38)
 
Najbardziej uniwersalne spinningi w serii Square Carbon wykonane z węgla IM-9+. Medium Spin-y doskonale sprawdzają się jako wędzisko na wypady w nieznane, gdy tak naprawdę nie wiadomo co łowić i jak łowić a tym bardziej na co. Taki wypad to okazja gdzie najczęściej zabiera się masę przeróżnych przynęt, różnych typów i rozmiarów aby jak najlepiej rozpoznać potencjał nowego zbiornika lub odcinka rzeki. W takiej sytuacji najtrudniej jest wybrać...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA582-214 18 214 110 2 165
brakbrak
---
WA582-244 25 244 126 2 215
brakbrak
---
WA582-275 30 275 141 2 245
brakbrak
---
WA582-305 38 305 156 2 325
brakbrak
---

Najbardziej uniwersalne spinningi w serii Square Carbon wykonane z węgla IM-9+. Medium Spin-y doskonale sprawdzają się jako wędzisko na wypady w nieznane, gdy tak naprawdę nie wiadomo co łowić i jak łowić a tym bardziej na co. Taki wypad to okazja gdzie najczęściej zabiera się masę przeróżnych przynęt, różnych typów i rozmiarów aby jak najlepiej rozpoznać potencjał nowego zbiornika lub odcinka rzeki. W takiej sytuacji najtrudniej jest wybrać wędkę która podoła wyzwaniu obsłużeniu tych wszystkich przynęt, o akcji która pozwoli łowić niewielkim woblerem, a większa obrotówka nie wygnie nadmiernie szczytówki. O dolniku wystarczająco sztywnym aby podbić nad dno ciężką przynętę ale ustępliwym na tyle aby ryby nie „spadały” podczas holu .... i taki właśnie jest Square Carbon Medium Spin.

Wędziska występują w czterech długościach pozwalających stosować je od połowów z łódki aż po typowo wielkorzeczny spinning, gdzie będzie służył do połowu boleni, szczupaków, sandaczy a przyłów w postaci suma okaże się miłą niespodzianką z którą każdy wędkarz upora się bez większych problemów. Uzbrojenie w wysokiej jakości komponenty, spośród których należy wymienić trwałe przelotki klasy sic, precyzyjny uchwyt kołowrotka oraz rękojeść z portugalskiego korka gwarantują ze wędziska posłużą wiele aktywnych sezonów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: