Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Square Carbon Ultralight Spin

OCENA:
4.3/5 (ocen: 49)
 
Bardzo szybkie i sztywne spinningi wykonane z wysoko przetworzonego węgla IM-9+. Rozwój nowych technologii obróbki materiałów pochodzenia mineralnego doprowadził do powstania innego podejścia już na etapie formowania włókien, gdyż sam ich kształt wpływa na ich wytrzymałość i możliwość ich łączenia. Nasza nowa technologia SQC Range umożliwiła produkcję blanków z włókien o kwadratowym przekroju, które dzięki temu że mogą być precyzyjniej...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA580-240 13 240 125 2 235
brakbrak
---
WA580-270 17 270 140 2 265
brakbrak
---
WA580-300 21 300 155 2 305
brakbrak
---
WA580-330 25 330 170 2 350
brakbrak
---

Bardzo szybkie i sztywne spinningi wykonane z wysoko przetworzonego węgla IM-9+. Rozwój nowych technologii obróbki materiałów pochodzenia mineralnego doprowadził do powstania innego podejścia już na etapie formowania włókien, gdyż sam ich kształt wpływa na ich wytrzymałość i możliwość ich łączenia. Nasza nowa technologia SQC Range umożliwiła produkcję blanków z włókien o kwadratowym przekroju, które dzięki temu że mogą być precyzyjniej układane, w efekcie tworzą bardziej zwartą strukturę o większej gęstości. Blanki wykonane z tych włókien są o kilkanaście procent wytrzymalsze i lżejsze niż tradycyjne konstrukcje, dodatkowo cechuje je szybsza, bardziej szczytowa akcja przy mniejszej średnicy.

Kije Square Carbon Ultra Light Spin są doskonałym przykładem na trafność stosowania tej technologii, gdyż są niebywale lekkie, szybkie i mają bardzo cienkie blanki już przy samej rękojeści. Ten model spinningów wyposażyliśmy we wklejaną szczytówkę z pełnego włókna węglowego pełniącą rolę wizualnego sygnalizatora brań, co pozwala wychwycić wszelkie anomalie w zachowaniu przynęty. Sztywny dolnik gwarantuje że zacięcie będzie skuteczne i hak zostanie głęboko wbity w pysk ryby umożliwiając skuteczny hol. Wędziska ze względu na swoje rzadko spotykane parametry takie jak czułość, sztywność, lekkość oraz odporność na przeciążenia będą doskonałe do połowu sandaczy i okoni na gumowe przynęty uzbrojone główką jigową prowadzone w opadzie. Polecamy je do połowu sandaczy i okoni w jeziorach, kanałach oraz zbiornikach zaporowych.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: