Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Kind Of Magic Pole

OCENA:
4.3/5 (ocen: 40)
 
Niezwykle lekkie i szybkie wędziska wyczynowe przeznaczone dla zawodników, stworzone do szybkościowego połowu ryb metodą pełnego zestawu. Blanki batów Kind Of Magic wykonaliśmy z wysoko przetworzonego grafitu IM9+, które dodatkowo pokryte spiralnym oplotem z gęsto plecionej taśmy węglowej uzyskały dużą sztywność oraz moc przy niewielkiej średnicy i wadze. Zastosowana technologia pozwoliła na produkcję batów o wyśrubowanych parametrach i...

czytaj więcej »

Model długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA473-600 600 123 6 210
brakbrak
---
WA473-700 700 123 7 299
brakbrak
---

Niezwykle lekkie i szybkie wędziska wyczynowe przeznaczone dla zawodników, stworzone do szybkościowego połowu ryb metodą pełnego zestawu. Blanki batów Kind Of Magic wykonaliśmy z wysoko przetworzonego grafitu IM9+, które dodatkowo pokryte spiralnym oplotem z gęsto plecionej taśmy węglowej uzyskały dużą sztywność oraz moc przy niewielkiej średnicy i wadze.

Zastosowana technologia pozwoliła na produkcję batów o wyśrubowanych parametrach i precyzyjnym wyważeniu całego kija, co jest nieodzowne w wędkach tak wysokiej klasy. Standardowo, baty wyposażyliśmy w sprężystą szczytówkę z pełnego włókna węglowego która ułatwia zacinanie i wyjątkowo dobrze „trzyma” rybę w sytuacji połowu przy użyciu haków bez zadziorów. Rękojeść pokryta warstwą antypoślizgową gwarantuje pewny chwyt także wilgotnymi dłońmi.

Producent: 

Mikado

Podobne produkty: 

Wędki - Baty i uklejówki Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: