Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SQUARE CARBON SEA FEEDER

OCENA:
4.5/5 (ocen: 44)
 
Specjalistyczne wędziska z wymiennymi szczytówkami zaprojektowane do jigowania morskimi przynętami. Węgiel IM-9+ obrabiany technologią SQC Range w celu odpowiedniego ukształtowania i połączenia poszczególnych włókien pozwolił na uzyskanie lekkich, szybkich i odpornych na przeciążenia blanków. Idea powstania tych kijów została zaciągnięta z wędzisk typu feeder służących do połowów białej ryby metoda gruntową, gdzie sztywny blank jest...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] ilość szczytówek [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA576-235 ≤120/150/190 235 140 2 3 325
brakbrak
---
WA576-265 ≤120/150/190 265 155 2 3 360
brakbrak
---
WA576-290 ≤120/150/190 290 168 2 3 425
brakbrak
---

Specjalistyczne wędziska z wymiennymi szczytówkami zaprojektowane do jigowania morskimi przynętami. Węgiel IM-9+ obrabiany technologią SQC Range w celu odpowiedniego ukształtowania i połączenia poszczególnych włókien pozwolił na uzyskanie lekkich, szybkich i odpornych na przeciążenia blanków. Idea powstania tych kijów została zaciągnięta z wędzisk typu feeder służących do połowów białej ryby metoda gruntową, gdzie sztywny blank jest wyposażony w wymienną plastyczną szczytówkę w roli sygnalizatora brań.

W kijach Sea Feeder także zastosowaliśmy sztywny blank i również plastyczną wymienną szczytówkę w roli sygnalizatora pokazującej kontakt przynęty z dnem oraz wszelkie, nawet delikatne brania. W zestawie do każdego wędziska Square Carbon Sea Feeder dołączamy trzy wymienne szczytówki o różnych krzywych ugięcia pozwalające dopasować się do różnej gramatury przynęt oraz żerowania ryb. Sztywny dolnik gwarantuje zdecydowane i mocne zacięcie nawet na dużej głębokości oraz szybki hol okazowej ryby. Wędziska dzięki swojej budowie doskonale spisują się podczas połowów dorszy na przeróżne odmiany pilkerów, będą też doskonałe do połowu na zestawy przywieszek. Uzbrojenie Sea Feederów stanowią wysokiej jakości komponenty, takie jak trwałe przelotki klasy sic, precyzyjne uchwyty kołowrotków oraz rękojeść z portugalskiego korka.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

2012-12-07
Wymienne szczytówki to dla mnie znakomity patent, dzięki temu jedna wędka posiada trzy charakterystyki, zależnie od założonej szczytówki, choć ta ostatnia mogłaby być powiedzmy do 200-220g, bo 180 g przy połowach pod Bornholmem to czasami za mało. Cena nie jest za wysoka jak za tej klasy wędzisko. Ogólnie Mikado ma bardzo fajne wędki.
Radek C, Gdańsk

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: