Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Silver Eagle Heavy Feeder

OCENA:
4.5/5 (ocen: 44)
 
Super mocne feedery zaprojektowane do najcięższych połowów z drgającą szczytówką. Wędziska Silver Eagle to kije o mocarnych, sztywnych i odpornych na przeciążenia blankach wykonanych z kompozytów węglowych. Użyte do zbrojenia komponenty wysokiej jakości zapewniają odpowiednio wysoką jakość gotowego wędziska które posłuży wiele aktywnych wędkarskich sezonów. Kije cechuje szybka szczytowa akcja i minimalne ugięcie przez co wykonywanie...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] ilość szczytówek [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA454-345 120 345 121 3 3 290
brakbrak
---
WA454-360 120 360 125 3 3 325
brakbrak
---
WA454-390 120 390 135 3 3 410
brakbrak
---
WA454-420 120 420 145 3 3 470
brakbrak
---

Super mocne feedery zaprojektowane do najcięższych połowów z drgającą szczytówką. Wędziska Silver Eagle to kije o mocarnych, sztywnych i odpornych na przeciążenia blankach wykonanych z kompozytów węglowych. Użyte do zbrojenia komponenty wysokiej jakości zapewniają odpowiednio wysoką jakość gotowego wędziska które posłuży wiele aktywnych wędkarskich sezonów.

Kije cechuje szybka szczytowa akcja i minimalne ugięcie przez co wykonywanie odległych i celnych rzutów mocno obciążonym zestawem nie stanowi problemu. Ultraczułe wymienne szczytówki bezbłędnie pokażą najdelikatniejsze brania, a sztywne wędzisko pozwoli zaciąć biorącą rybę pomimo dużej odległości dzielącej ją od wędkarza. Poprzez odpowiedni rozkład trwałych przelotek klasy sic w wędziskach znaleźliśmy „złoty środek” pomiędzy akcją a ugięciem, przez co wędzisko przy wyrzucie i zacięciu jest szybkie a pod obciążeniem pracuje głęboko i skutecznie amortyzuje wszelkie szarpnięcia walczącej ryby.

Kije polecamy do ciężkich połowów ryb spokojnego żeru w rzekach o silnym nurcie, doskonale sprawdzają się w sytuacjach gdzie dynamicznie walczącą rybę trzeba holować pod prąd lub siłowo wyprowadzać z zaczepów.

Producent: 

Mikado

Podobne produkty: 

Wędki - Feedery, pickery Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: