Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Square Carbon Picker

OCENA:
4.6/5 (ocen: 36)
 
Mocniejsze pickery do połowu ryb spokojnego żeru metodą drgającej szczytówki. Nowatorska technologia SQC Range, której podstawowym zadaniem było nadanie poszczególnym włóknom kwadratowego przekroju pozwoliła na zbudowanie z węgla IM-9+ jednorodnej warstwy, która oprócz większej gęstości wpływa na moc i sztywność całego wędziska. Dodatkowe wzmocnienie oplotem z włókna węglowego gwarantuje że wędziska będą zdolne do przenoszenia jeszcze...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] ilość szczytówek [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA579-270 50 270 141 2 3 268
brakbrak
---
WA579-300 60 300 155 2 3 326
brakbrak
---

Mocniejsze pickery do połowu ryb spokojnego żeru metodą drgającej szczytówki. Nowatorska technologia SQC Range, której podstawowym zadaniem było nadanie poszczególnym włóknom kwadratowego przekroju pozwoliła na zbudowanie z węgla IM-9+ jednorodnej warstwy, która oprócz większej gęstości wpływa na moc i sztywność całego wędziska. Dodatkowe wzmocnienie oplotem z włókna węglowego gwarantuje że wędziska będą zdolne do przenoszenia jeszcze większych obciążeń bez szkody dla ich struktury.

Pickery Square Carbon są mocniejszą odmianę tej grupy wędzisk i posiadają podniesione masy wyrzutowe do 50 lub 60 gramów w zalezności od długości, przez co umożliwiają łatwiejsze dopasowanie się do różnych warunków łowiska i pozwalają na połowy w kanałach i rzekach o lekkim uciągu. Nowoczesne, mięsiste blanki doskonale ładują się, umozliwiając oddawanie odległych i celnych rzutów w łowisko, dają możliwość zacięcia nawet z dużej odległości i doskonale amortyzują wszelkie szarpnięcia holowanej ryby. Przelotki klasy sic rozstawione w najbardziej newralgicznych punktach blanku doskonale rozkładają obciążenie na całej jego dlugości co bardzo przydaje się podczas połowu dużych ryb przy użyciu delikatnych zestawów.

Trzy, ultraczułe wymienne szczytówki o różnych krzywych ugiecia doskonale sygnalizują wszelkie najdelikatniejsze brania, dając wędkarzowi szanse na błyskawiczne zacięcie. Wszystkie pickery tej serii wyposazylismy w ergonomicznie ukształtowaną rękojeść z portugalskiego korka oraz trwały uchwyt kołowrotka aby dzielnie służyły przez kilka aktywnych sezonów.

Producent: 

Mikado

Podobne produkty: 

Wędki - Feedery, pickery Mikado

2013-06-23
super wędeczka
Krystian G, Góra

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: