Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Taurus Carp

OCENA:
4.2/5 (ocen: 37)
 
Dynamiczne wędziska zaprojektowane do połowu okazowych ryb karpiowatych wykonane z wysokiej jakości włókna węglowego. Powszechnie wiadomo jaka jest recepta na uzyskanie dobrego wędziska karpiowego, wystarczy blank, kilka dobrych przelotek, uchwyt kołowrotka, pianka eva i to wszystko połączone za pomocą dobrej jakości żywic, nici i lakierów. Sytuacja zmienia się gdy poprzeczkę podniesiemy wyżej i zamierzamy stworzyć niepowtarzalne wędziska o...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA682-360-2.75 2.75 360 126 3 330
brakbrak
---
WA682-360-3.00 3 360 126 3 373
brakbrak
---
WA682-390-3.00 3 390 139 3 385
brakbrak
---

Dynamiczne wędziska zaprojektowane do połowu okazowych ryb karpiowatych wykonane z wysokiej jakości włókna węglowego. Powszechnie wiadomo jaka jest recepta na uzyskanie dobrego wędziska karpiowego, wystarczy blank, kilka dobrych przelotek, uchwyt kołowrotka, pianka eva i to wszystko połączone za pomocą dobrej jakości żywic, nici i lakierów. Sytuacja zmienia się gdy poprzeczkę podniesiemy wyżej i zamierzamy stworzyć niepowtarzalne wędziska o doskonałych parametrach, które docenią prawdziwi łowcy rekordowych karpi. W takim wypadku dobierając blanki musimy przeanalizować różne warianty i różne typy blanków aby wybrac akurat ten najbardziej odpowiedni, starannie dobrać wysokiej jakosci komponenty, precyzyjnie określić parametry takie jak akcja i ugięcie aby w pełni wykorzystać potencjał blanku.

Kije zazwyczaj powstają w kilku wariantach, a dopiero podczas testów na łowisku wybierane są najlepsze egzemplarze i wdrażane do produkcji. Taka właśnie drogę przeszły karpiówki serii Taurus i dlatego stąd mamy pewnośc ze do rak wędkarzy trafiły kije najwyższej jakości o doskonałych parametrach użytkowych, pozwalające na oddawanie odległych rzutów i wykonanie mocnego zacięcia, zdolne do forsownego holu największych karpi. Kije uzbroiliśmy w wysokiej jakości komponenty aby dzielnie służyły podczas wielu zasiadek karpiowych.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki karpiowe

Podobne produkty: 

Wędki karpiowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo karpiowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: