Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Square Carbon Pilk

OCENA:
4.4/5 (ocen: 41)
 
Mocne kije morskie do połowu na ciężkie przynęty morskie wykonane z wysoko przetworzonego węgla IM-9+. Wędziska poprzez zastosowanie nowego sposobu formowania i łączenia włókien węglowych otrzymały nowoczesne blanki o dużej gęstości ścianek, które cechuje niespotykana sztywność i ogromna moc użytkowa. Blanki wędzisk Square Carbon na całej swojej długości zostały dodatkowo pokryte spiralnym oplotem zabezpieczającym je przed przeciążeniami i...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA578-210 300 210 108 2 285
brakbrak
---
WA578-240 300 240 126 2 315
brakbrak
---
WA578-270 300 270 138 2 365
brakbrak
---

Mocne kije morskie do połowu na ciężkie przynęty morskie wykonane z wysoko przetworzonego węgla IM-9+. Wędziska poprzez zastosowanie nowego sposobu formowania i łączenia włókien węglowych otrzymały nowoczesne blanki o dużej gęstości ścianek, które cechuje niespotykana sztywność i ogromna moc użytkowa. Blanki wędzisk Square Carbon na całej swojej długości zostały dodatkowo pokryte spiralnym oplotem zabezpieczającym je przed przeciążeniami i ograniczającym ugięcie. Pilki tej serii cechuje szybka szczytowa akcja połączona z niespotykanie małym ugięciem przy prowadzeniu nawet bardzo ciężkiego pilkera.

Taka akcja ułatwia agresywne prowadzenie przynęty oraz jest nieodzowna podczas holu walecznej ryby zaciętej na dużej głębokości, lub pośród zaczepów gdzie rybie nie można pozwolić na wybranie nawet metra linki z kołowrotka i trzeba ja błyskawicznie oderwać od dna aby nie zdążyła schronić się w jego zakamarkach.

Kije są doskonałą propozycja dla wędkarzy polujących na okazowe sumy poławiane na "kotwiczonego" żywca lub trolling. Aby najlepiej dostosować wędziska do ciężkich połowów wyposażyliśmy je w mocne dwustopkowe przelotki klasy sic odporne na bestialskie traktowanie grubymi plecionkami, precyzyjny uchwyt pozwala na zamocowanie dużych morskich kołowrotków.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: