Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon XT-PRO NG Royal Tele Spin

OCENA:
4.6/5 (ocen: 43)
 
Dla wędkarzy poszukujących sprzętu, który łączy w sobie wysokie walory użytkowe oraz łatwość transportu, mamy rodzinę spinningów teleskopowych (długość transportowa: w zależności od modelu od 57 do 59 cm). Według powszechnej opinii wędkarze to przyziemni pragmatycy, których zadowoli jakikolwiek sprzęt, byleby był bezawaryjny i służył długie lata. Czy tak jest naprawdę? Zapewne w wielu z nas drzemie marzenie, dziecięca tęsknota za sprzętem...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-XRA21020 5-20 210 57 5 160
brakbrak
---
WJ-XRA24025 5-25 240 58 6 174
brakbrak
---
WJ-XRA27030 10-30 270 58 7 191
brakbrak
---
WJ-XRA30030 10-30 300 59 8 223
brakbrak
---

Dla wędkarzy poszukujących sprzętu, który łączy w sobie wysokie walory użytkowe oraz łatwość transportu, mamy rodzinę spinningów teleskopowych (długość transportowa: w zależności od modelu od 57 do 59 cm).

Według powszechnej opinii wędkarze to przyziemni pragmatycy, których zadowoli jakikolwiek sprzęt, byleby był bezawaryjny i służył długie lata. Czy tak jest naprawdę? Zapewne w wielu z nas drzemie marzenie, dziecięca tęsknota za sprzętem doskonałym.

Takim, który byłby idealnie zestrojony z naszymi umiejętnościami; takim, który oferowałby najwyższe walory użytkowe. Grono „marzycieli” stale rośnie, także w Polsce. To dla nich powstają ciągle nowe konstrukcje, dopieszcza się i unowocześnia starsze modele, testuje nowe materiały. „Marzyciele” poświęcają swojej pasji wiele czasu i zapału. Nikogo nie dziwi już dzisiaj specjalista polujący na jeden konkretny gatunek ryby lub zwolennik jednej metody. Tacy wędkarze są świadomi swoich potrzeb, świadomi tego, czego oczekują od sprzętu – to prawdziwi koneserzy.

Dla nich liczy się każdy detal, każdy drobiazg, zaakceptują tylko te konstrukcje, które spełnią ich oczekiwania. Spotkać ich można wszędzie – spinningują, łowią w morzu, wędrują po świecie z muchówką, startują w zawodach spławikowych, polują na rekordowe ryby. Przygotowanie sprzętu skonstruowanego bez kompromisów, precyzyjnie dostosowanego do konkretnej metody, a jednocześnie w akceptowalnej cenie, jest bardzo trudne. Trudne, ale nie niemożliwe…

To dla tych właśnie wędkarzy zaprojektowaliśmy całą rodzinę wędzisk  XT-PRO. Są to wędziska absolutnie topowe, zaprojektowane w każdym detalu, od uchwytu do kołowrotka aż po szczytową przelotkę, dla entuzjastów i miłośników wędkarstwa, uwzględniające specyfikę różnych metod wędkarskich i wykorzystujące najlepsze z dostępnych obecnie materiałów.

W celu uzyskania jak najwyższych walorów użytkowych wędzisk serii XT-PRO konstruktorzy zastosowali zaawansowaną i trudną do zastosowania w procesie produkcji technologię „Multi Modulus” (wykorzystanie włókien węglowych o różnym module dla uzyskania założonej wagi, akcji i dynamiki), w tym włókien C30T, C36T oraz C40T. Najogólniej rzecz biorąc, każda grupa włókien odpowiada za inny parametr, dzięki czemu można uzyskać wędzisko charakteryzujące się cechami, które jeszcze niedawno uważano za niemożliwe do osiągnięcia – mimo cienkich i delikatnych blanków materiał kryje w sobie potężną dynamikę oraz moc potrzebną do dalekich, kontrolowanych rzutów oraz do walki z rybą.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Jaxon

2010-09-04
Kupiłem z myślą o łowieniu pstrągów i lipieni. Istotnie, błystkami 2, 3 gramowymi rzuca się rewelacyjnie. I na taką błystkę, przypadkowo zapewnie, usiadł mi w nurcie ponad 3 kilogramowy szczupak... Ta wędka SAMA ŁOWI !!!!! Lepszego sprzętu jeszcze nie miałem.
A dodatkowo -wędka jest tak delikatna i leciutka, że łowienie nie jest w stanie zmęczyć - czysta przyjemność.
Tomasz J, Złocieniec

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: