Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Silver Eagle Pilk

OCENA:
4.4/5 (ocen: 45)
 
Mocne, a zarazem lekkie wędziska morskie opracowane do połowów pilkerem z burty dryfującego kutra. Blanki wędzisk Silver Eagle Pilk są produkowane na bazie wysokiej jakości kompozytów węglowych nadających kijom ogromną moc niezbędną do walki z okazowymi rybami. Kije cechuje duża sztywność idąca w parze z niewielkim ugięciem, których połączenie umożliwia agresywne podbijanie ciężkiego pilkera z dna oraz mocne przenikliwe zacięcie pozwalające...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA597-210 150 210 114 2 290
brakbrak
---
WA597-240 150 240 129 2 300
brakbrak
---
WA597-270 150 270 146 2 375
brakbrak
---
WA597-290 150 280 160 2 400
brakbrak
---

Mocne, a zarazem lekkie wędziska morskie opracowane do połowów pilkerem z burty dryfującego kutra. Blanki wędzisk Silver Eagle Pilk są produkowane na bazie wysokiej jakości kompozytów węglowych nadających kijom ogromną moc niezbędną do walki z okazowymi rybami. Kije cechuje duża sztywność idąca w parze z niewielkim ugięciem, których połączenie umożliwia agresywne podbijanie ciężkiego pilkera z dna oraz mocne przenikliwe zacięcie pozwalające skutecznie wbić hak w pysk ryby. Elastyczna końcówka szczytówki spełnia rolę sygnalizatora i pozwala zorientować się co dzieje się obecnie z przynętą i dostrzec najdelikatniejsze brania. Moc drzemiąca w blanku pozwala na szybkie „oderwanie” od dna okazałego dorsza oraz sprawny hol do powierzchni.

Zapewniamy że na tych mocnych wędziskach standardowe „bolki” można lądować bezpośrednio „do ręki” bez obawy o uszkodzenie kija. Wszystkie pilki serii Silver Eagle wyposażyliśmy w stalowy pierścień wzmacniający złącze, dwustopkowe przelotki klasy sic nieodzowne przy stosowaniu plecionek, precyzyjny uchwyt na duże kołowrotki morskie oraz wygodną, długą rękojeść z wysokiej jakości korka niezbędną do skutecznego holu mieszkańca głębin.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: