Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Ultraviolet Pilk

OCENA:
4.5/5 (ocen: 40)
 
Profesjonalne wędziska dorszowe o niesamowicie szybkiej, szczytowej akcji wykonane z włókna węglowego MX-9. Projektując pilki serii Ultraviolet mieliśmy na uwadze stworzenie ponadprzeciętnie mocnych, sztywnych kijów o porażająco niskiej masie własnej, umożliwiające wielogodzinne połowy bez doskwierającego zmęczenia ręki. Kije wykonaliśmy z wysoko przetworzonego włókna węglowego, które w postaci gęsto tkanych mat w procesie produkcji są...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA299-210 170 210 110 2 235
brakbrak
---
WA299-240 170 240 124 2 270
brakbrak
---
WA299-270 170 270 139 2 310
brakbrak
---
WA299-285 180 285 147 2 320
brakbrak
---

Profesjonalne wędziska dorszowe o niesamowicie szybkiej, szczytowej akcji wykonane z włókna węglowego MX-9. Projektując pilki serii Ultraviolet mieliśmy na uwadze stworzenie ponadprzeciętnie mocnych, sztywnych kijów o porażająco niskiej masie własnej, umożliwiające wielogodzinne połowy bez doskwierającego zmęczenia ręki. Kije wykonaliśmy z wysoko przetworzonego włókna węglowego, które w postaci gęsto tkanych mat w procesie produkcji są spajane w super mocne blanki stanowiące kręgosłup tych wędek, dodatkowo każdy z nich jest wzmacniany tytanowym oplotem układnym krzyżowo od początku dolnika po sam koniuszek szczytówki. Wędziska cechuje nieprawdopodobnie szybka szczytowa akcja stworzona do skutecznego podbijania ciężkiego pilkera z dna, doskonale spiszą się przy obsłudze morskich cykad a także przy połowie dorszy na przywieszki. Kije są niebywale czułe i pozwalają wyczuć na dolniku wszelkie anomalie w zachowaniu przynęty, a branie często odbierane jest jako mocne uderzenie w kij.

Wędziska dzięki niewielkiemu ugięciu gwarantują pewne zacięcie nawet na dużej głębokości , a długa, ergonomicznie kształtowana rękojeść wspomaga sprawny hol ku powierzchni okazowych drapieżników. Kije te znajdują zastosowanie w najcięższych słodkowodnych odmianach trrollingu przy użyciu największych przynętami. Do zbrojenia wędzisk Ultraviolet Pilk użyliśmy najlepszych komponentów, takich jak dwustopkowe przelotki klasy sic, precyzyjne uchwyty kołowrotka oraz wygodne i praktyczne rękojeści wykonane z odpornej na słoną wodę pianki eva.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: