Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon XT-PRO New Generation Feeder

OCENA:
4.4/5 (ocen: 45)
 
W naszej hierarchii wędzisk seria XT-PRO jest ulokowana najwyżej. Wszystkie wędki z serii XT-PRO cechuje perfekcyjne wykonanie wszystkich, nawet najdrobniejszych detali wykończenia. Blanki są zbudowane według nowoczesnej technologii „multi modulus” opartej na wykorzystaniu kilku różnych grup włókien grafitowych C24T/C30T/C36T/C40T i C46T. Mocne nie musi znaczyć toporne! Oferujemy wędziska feederowe, którymi bez problemu można łowić w...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] ilość szczytówek [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-XNF360100 50-100 360 135 3 3 257
brakbrak
---
WJ-XNF390100 50-100 390 145 3 3 298
brakbrak
---

W naszej hierarchii wędzisk seria XT-PRO jest ulokowana najwyżej. Wszystkie wędki z serii XT-PRO cechuje perfekcyjne wykonanie wszystkich, nawet najdrobniejszych detali wykończenia. Blanki są zbudowane według nowoczesnej technologii „multi modulus” opartej na wykorzystaniu kilku różnych grup włókien grafitowych C24T/C30T/C36T/C40T i C46T.

Mocne nie musi znaczyć toporne! Oferujemy wędziska feederowe, którymi bez problemu można łowić w dużych rzekach, a także holować największe leszcze i brzany. XT-Pro New Generation Feeder to wymarzone wędziska dla łowców okazów. Ich niezwykłą zaletą jest harmonijne połączenie mocy i czułości – choć wędzisko jest naprawdę mocne, to w ręku doświadczonego łowcy zmienia się w niezwykle skuteczne narzędzie.

Ogromna moc blanku pozwala rzucać na duże odległości, daje też poczucie bezpieczeństwa w czasie holu. Do dyspozycji wędkarza są trzy wymienne szczytówki, które zmieniają wędzisko w prawdziwy kombajn, bez problemu dostosowywany do konkretnych warunków na łowisku.

W celu uzyskania jak najwyższych walorów użytkowych wędzisk serii XT-PRO konstruktorzy zastosowali zaawansowaną i trudną do zastosowania w procesie produkcji technologię „Multi Modulus” (wykorzystanie włókien węglowych o różnym module dla uzyskania założonej wagi, akcji i dynamiki), w tym włókien C30T, C36T oraz C40T.

Najogólniej rzecz biorąc, każda grupa włókien odpowiada za inny parametr, dzięki czemu można uzyskać wędzisko charakteryzujące się cechami, które jeszcze niedawno uważano za niemożliwe do osiągnięcia – mimo cienkich i delikatnych blanków materiał kryje w sobie potężną dynamikę oraz moc potrzebną do dalekich, kontrolowanych rzutów oraz do walki z rybą.

Producent: 

Jaxon

Podobne produkty: 

Wędki - Feedery, pickery Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: