Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon Eternum Futura Spin

OCENA:
4.5/5 (ocen: 35)
 
Spinningi uzbrojone w nowoczesne, rzadko spotykane na polskim rynku przelotki NEW CONCEPT. Geneza tych przelotek sięga końca lat dziewięćdziesiątych i poszukiwania na rynku japońskim optymalnego kształtu, rozmieszczenia i wielkości przelotek – parametrów zapewniających maksymalne odległości, celność rzutów i, co bardzo ważne, ograniczających do minimum ryzyko zaplątania linki na przelotkach podczas wietrznej pogody. Eternum - szeroka gama...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-ETX27028 7-28 270 141 2 235
brakbrak
---
WJ-ETX27036 10-36 270 141 2 244
brakbrak
---

Spinningi uzbrojone w nowoczesne, rzadko spotykane na polskim rynku przelotki NEW CONCEPT. Geneza tych przelotek sięga końca lat dziewięćdziesiątych i poszukiwania na rynku japońskim optymalnego kształtu, rozmieszczenia i wielkości przelotek – parametrów zapewniających maksymalne odległości, celność rzutów i, co bardzo ważne, ograniczających do minimum ryzyko zaplątania linki na przelotkach podczas wietrznej pogody.

Eternum - szeroka gama ponad stu wędzisk adresowanych do zdecydowanej większości znanych i popularnych w Polsce metod łowienia. Wszystkie wędki cechuje bezkompromisowe podejście do jakości materiałów oraz standardu wykonania każdego, nawet najdrobniejszego detalu.

Mocne, dynamiczne blanki zbudowano w oparciu o najnowocześniejsze technologie produkcji włókien sztucznych, z wykorzystaniem bazowego grafitu C24T i dodatkowo, w wielu modelach Eternum, wysoko modułowego grafitu  C30T. Blanki charakteryzuje relatywnie mała średnica i pogrubione ścianki, wszystko po to, by zapewnić uzyskanie wysokich parametrów użytkowych. Komputerowo wyważane blanki uzbrojono w wysokiej klasy przelotki SIC-TS, przydatne zarówno przy łowieniu na żyłkę, jak też w przypadku łowienia na plecionkę.

Rozmieszczenie i wielkość przelotek dostosowano do wymogów związanych ze specyfiką danej metody połowu. Montaż kołowrotków w solidnych, niezawodnych uchwytach z dodatkową wkładką stabilizującą. Rękojeść w przypadku większości modeli wykonano z naturalnego korka klasy AA. Wszystkie te cechy, wzbogacone o charakterystyczny, współczesny design, gwarantują komfort łowienia i stwarzają wędkarzowi wszelkie warunki do skutecznego holu wymarzonej wielkiej ryby.

Bogata oferta wędzisk ETERNUM obejmuje spinningi, karpiówki, feedery, odległościówki, muchówki, wędki morskie, baty, bolonki , długie wędki wyczynowe i wędki teleskopowe  o różnym ciężarze rzutowym.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: