Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon Eternum Tele Spin

OCENA:
4.6/5 (ocen: 44)
 
Szeroka gama ponad stu wędzisk adresowanych do zdecydowanej większości znanych i popularnych w Polsce metod łowienia. Wszystkie wędki cechuje bezkompromisowe podejście do jakości materiałów oraz standardu wykonania każdego, nawet najdrobniejszego detalu. Mocne, dynamiczne blanki zbudowano w oparciu o najnowocześniejsze technologie produkcji włókien sztucznych, z wykorzystaniem bazowego grafi  tu C24T i dodatkowo, w wielu modelach Eternum,...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-ETI21025 5-25 210 55 5 167
brakbrak
---
WJ-ETI24030 10-30 240 53 6 181
brakbrak
---
WJ-ETI27030 10-30 270 55 7 206
brakbrak
---
WJ-ETI30030 10-30 300 60 8 227
brakbrak
---

Szeroka gama ponad stu wędzisk adresowanych do zdecydowanej większości znanych i popularnych w Polsce metod łowienia. Wszystkie wędki cechuje bezkompromisowe podejście do jakości materiałów oraz standardu wykonania każdego, nawet najdrobniejszego detalu. Mocne, dynamiczne blanki zbudowano w oparciu o najnowocześniejsze technologie produkcji włókien sztucznych, z wykorzystaniem bazowego grafi  tu C24T i dodatkowo, w wielu modelach Eternum, wysokomodułowego grafi tu  C30T.

Blanki charakteryzuje relatywnie mała średnica i pogrubione ścianki, wszystko po to, by zapewnić uzyskanie wysokich parametrów użytkowych. Komputerowo wyważane blanki uzbrojono w wysokiej klasy przelotki SIC-TS, przydatne zarówno przy łowieniu na żyłkę, jak też w przypadku łowienia na plecionkę. Rozmieszczenie i wielkość przelotek dostosowano do wymogów związanych ze specyfiką danej metody połowu.

Montaż kołowrotków w solidnych, niezawodnych uchwytach z dodatkową wkładką stabilizującą. Rękojeść w przypadku większości modeli wykonano z naturalnego korka klasy AA. Wszystkie te cechy, wzbogacone o charakterystyczny, współczesny design, gwarantują komfort łowienia i stwarzają wędkarzowi wszelkie warunki do skutecznego holu wymarzonej wielkiej ryby.

Bogata oferta wędzisk ETERNUM obejmuje spinningi, karpiówki, feedery, odległościówki, muchówki, wędki morskie, baty, bolonki , długie wędki wyczynowe i wędki teleskopowe  o różnym ciężarze rzutowym.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Jaxon

2012-08-12
Świetna wędka! Idealnie nadaje się zarówno do spinningu jak i do metody spławikowej. Naprawdę polecam!
Krzysztof R, Gdańsk
2011-04-26
ZŁAMAŁEM WĘDKĘ PRZY WYSZARPYWANIU BLACHY Z TRZCINY

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: