Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon Eternum Fly

OCENA:
4.4/5 (ocen: 50)
 
Łowienie na sztuczną muszkę uchodzi za jedną z najbardziej wyrafi  nowanych form wędkarstwa. Tutaj poprzeczka jakości jest ustawiona bardzo wysoko, wędki muszą być lekkie, dynamiczne i wytrzymałe na obciążenia rzutowe. Z dużą satysfakcją prezentujemy rodzinę muchó wek Eternum Fly, a w niej delikatne wędki lipieniowe, mocniejsze pstrągowe i bardzo mocne, długie muchówki łososiowe. Eternum - szeroka gama ponad stu wędzisk adresowanych do...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-ETF2705 no.4/5 270 72 4 115
brakbrak
---
WJ-ETF2706 no.5/6 270 72 4 125
brakbrak
---
WJ-ETF2707 no.6/7 270 72 4 129
brakbrak
---

Łowienie na sztuczną muszkę uchodzi za jedną z najbardziej wyrafi  nowanych form wędkarstwa. Tutaj poprzeczka jakości jest ustawiona bardzo wysoko, wędki muszą być lekkie, dynamiczne i wytrzymałe na obciążenia rzutowe. Z dużą satysfakcją prezentujemy rodzinę muchó wek Eternum Fly, a w niej delikatne wędki lipieniowe, mocniejsze pstrągowe i bardzo mocne, długie muchówki łososiowe.

Eternum - szeroka gama ponad stu wędzisk adresowanych do zdecydowanej większości znanych i popularnych w Polsce metod łowienia. Wszystkie wędki cechuje bezkompromisowe podejście do jakości materiałów oraz standardu wykonania każdego, nawet najdrobniejszego detalu.

Mocne, dynamiczne blanki zbudowano w oparciu o najnowocześniejsze technologie produkcji włókien sztucznych, z wykorzystaniem bazowego grafi  tu C24T i dodatkowo, w wielu modelach Eternum, wysokomodułowego grafi tu  C30T. Blanki charakteryzuje relatywnie mała średnica i pogrubione ścianki, wszystko po to, by zapewnić uzyskanie wysokich parametrów użytkowych. Komputerowo wyważane blanki uzbrojono w wysokiej klasy przelotki SIC-TS, przydatne zarówno przy łowieniu na żyłkę, jak też w przypadku łowienia na plecionkę.

Rozmieszczenie i wielkość przelotek dostosowano do wymogów związanych ze specyfiką danej metody połowu. Montaż kołowrotków w solidnych, niezawodnych uchwytach z dodatkową wkładką stabilizującą. Rękojeść w przypadku większości modeli wykonano z naturalnego korka klasy AA. Wszystkie te cechy, wzbogacone o charakterystyczny, współczesny design, gwarantują komfort łowienia i stwarzają wędkarzowi wszelkie warunki do skutecznego holu wymarzonej wielkiej ryby.

Bogata oferta wędzisk ETERNUM obejmuje spinningi, karpiówki, feedery, odległościówki, muchówki, wędki morskie, baty, bolonki , długie wędki wyczynowe i wędki teleskopowe  o różnym ciężarze rzutowym.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki muchowe

Podobne produkty: 

Wędki muchowe Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: