Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon Eternum Carp 3 SEC

OCENA:
4.5/5 (ocen: 41)
 
Bogata seria wędzisk wykonanych z włókien grafitowych C24T i C30T. Elegancka, atrakcyjna szata graficzna. Ponadstandardowe wykończenie wszystkich elementów wędek. Przelotki klasy SIC-TS. W ofercie szeroka gama wędek do większości metod łowienia znanych polskim wędkarzom. W naszych polskich wodach karpie znajdują bardzo dobre warunki wzrostu. Coraz częściej słyszymy o wspaniałych, przekraczających 15 kg okazach i, co najważniejsze,...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-ETC360300 3 360 125 3 340
brakbrak
---
WJ-ETC360350 3.5 360 125 3 355
brakbrak
---
WJ-ETC390300 3 390 135 3 373
brakbrak
---
WJ-ETC390350 3.5 390 135 3 382
brakbrak
---

Bogata seria wędzisk wykonanych z włókien grafitowych C24T i C30T. Elegancka, atrakcyjna szata graficzna. Ponadstandardowe wykończenie wszystkich elementów wędek. Przelotki klasy SIC-TS. W ofercie szeroka gama wędek do większości metod łowienia znanych polskim wędkarzom.

W naszych polskich wodach karpie znajdują bardzo dobre warunki wzrostu. Coraz częściej słyszymy o wspaniałych, przekraczających 15 kg okazach i, co najważniejsze, zdecydowana większość złowionych karpi w dobrej kondycji wraca z powrotem do wody. Trudno znaleźć w naszych jeziorach silniejszą rybę, hol wielkiego karpia jest zawsze pełen emocji, zwrotów i nagłych ucieczek. Wszystko to braliśmy pod uwagę przy pracy nad serią wędzisk ETERNUM CARP – blanki są dynamiczne i super trwałe, montaż przelotek z wykorzystaniem dodatkowej maty wzmacniającej. Polecamy karpiówki w dwóch wersjach: 3-elementowej i 2-elementowej.

Eternum - szeroka gama ponad stu wędzisk adresowanych do zdecydowanej większości znanych i popularnych w Polsce metod łowienia. Wszystkie wędki cechuje bezkompromisowe podejście do jakości materiałów oraz standardu wykonania każdego, nawet najdrobniejszego detalu.

Mocne, dynamiczne blanki zbudowano w oparciu o najnowocześniejsze technologie produkcji włókien sztucznych, z wykorzystaniem bazowego grafitu C24T i dodatkowo, w wielu modelach Eternum, wysoko modułowego grafitu  C30T. Blanki charakteryzuje relatywnie mała średnica i pogrubione ścianki, wszystko po to, by zapewnić uzyskanie wysokich parametrów użytkowych. Komputerowo wyważane blanki uzbrojono w wysokiej klasy przelotki SIC-TS, przydatne zarówno przy łowieniu na żyłkę, jak też w przypadku łowienia na plecionkę.

Rozmieszczenie i wielkość przelotek dostosowano do wymogów związanych ze specyfiką danej metody połowu. Montaż kołowrotków w solidnych, niezawodnych uchwytach z dodatkową wkładką stabilizującą. Rękojeść w przypadku większości modeli wykonano z naturalnego korka klasy AA. Wszystkie te cechy, wzbogacone o charakterystyczny, współczesny design, gwarantują komfort łowienia i stwarzają wędkarzowi wszelkie warunki do skutecznego holu wymarzonej wielkiej ryby.

Bogata oferta wędzisk ETERNUM obejmuje spinningi, karpiówki, feedery, odległościówki, muchówki, wędki morskie, baty, bolonki , długie wędki wyczynowe i wędki teleskopowe  o różnym ciężarze rzutowym.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki karpiowe

Podobne produkty: 

Wędki karpiowe Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: