Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon Eternum Winner Alborella

OCENA:
4.4/5 (ocen: 40)
 
Kolejna seria wędek z grupy wędzisk używanych w wędkarstwie wyczynowym. Krótkie, ekstraszybkie baty Alborella polecamy przede wszystkim do łowienia uklei i innych drobnych ryb na krótki dystans.  Uwaga – specjalna obniżona cena przy zakupie kompletu MAXI SET, obejmującego komplet 5 wędek w długościach od 3 m do 5 m. Szeroka gama ponad stu wędzisk adresowanych do zdecydowanej większości znanych i popularnych w Polsce metod łowienia....

czytaj więcej »

Model długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-ETE300 300 80 4 70
brakbrak
---
WJ-ETE350 350 80 5 86
brakbrak
---
WJ-ETE400 400 80 5 104
brakbrak
---
WJ-ETE450 450 80 6 122
brakbrak
---
WJ-ETE500 500 80 6 146
brakbrak
---

Kolejna seria wędek z grupy wędzisk używanych w wędkarstwie wyczynowym. Krótkie, ekstraszybkie baty Alborella polecamy przede wszystkim do łowienia uklei i innych drobnych ryb na krótki dystans.  Uwaga – specjalna obniżona cena przy zakupie kompletu MAXI SET, obejmującego komplet 5 wędek w długościach od 3 m do 5 m.

Szeroka gama ponad stu wędzisk adresowanych do zdecydowanej większości znanych i popularnych w Polsce metod łowienia. Wszystkie wędki cechuje bezkompromisowe podejście do jakości materiałów oraz standardu wykonania każdego, nawet najdrobniejszego detalu.

Mocne, dynamiczne blanki zbudowano w oparciu o najnowocześniejsze technologie produkcji włókien sztucznych, z wykorzystaniem bazowego grafi  tu C24T i dodatkowo, w wielu modelach Eternum, wysokomodułowego grafi tu  C30T. Blanki charakteryzuje relatywnie mała średnica i pogrubione ścianki, wszystko po to, by zapewnić uzyskanie wysokich parametrów użytkowych. Komputerowo wyważane blanki uzbrojono w wysokiej klasy przelotki SIC-TS, przydatne zarówno przy łowieniu na żyłkę, jak też w przypadku łowienia na plecionkę.

Rozmieszczenie i wielkość przelotek dostosowano do wymogów związanych ze specyfiką danej metody połowu. Montaż kołowrotków w solidnych, niezawodnych uchwytach z dodatkową wkładką stabilizującą. Rękojeść w przypadku większości modeli wykonano z naturalnego korka klasy AA. Wszystkie te cechy, wzbogacone o charakterystyczny, współczesny design, gwarantują komfort łowienia i stwarzają wędkarzowi wszelkie warunki do skutecznego holu wymarzonej wielkiej ryby.

Bogata oferta wędzisk ETERNUM obejmuje spinningi, karpiówki, feedery, odległościówki, muchówki, wędki morskie, baty, bolonki , długie wędki wyczynowe i wędki teleskopowe  o różnym ciężarze rzutowym.

Producent: 

Jaxon

Podobne produkty: 

Wędki - Baty i uklejówki Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: