Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon Charisma Tele Strong

OCENA:
4.5/5 (ocen: 44)
 
Charisma Tele Strong  to wędka teleskopowa przeznaczona do maksymalnych obciążeń, spełni ona swoje zadania wszędzie tam, gdzie potrzebujesz solidnego wędziska, które pozwoli Tobie wyrzucić duży ciężar na znaczną odległość. Wędka posiada szerokie zastosowanie, możemy ją wykorzystać do połowu karpi, sumów, jak również wersję 390cm do coraz bardziej popularnego w Polsce wędkarstwa plażowego (surfcasting). Wędka polecana jest dla wszystkich...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-CHK360300 100-300 360 128 6 450
brakbrak
---
WJ-CHK390300 100-300 390 130 6 486
brakbrak
---

Charisma Tele Strong  to wędka teleskopowa przeznaczona do maksymalnych obciążeń, spełni ona swoje zadania wszędzie tam, gdzie potrzebujesz solidnego wędziska, które pozwoli Tobie wyrzucić duży ciężar na znaczną odległość.

Wędka posiada szerokie zastosowanie, możemy ją wykorzystać do połowu karpi, sumów, jak również wersję 390cm do coraz bardziej popularnego w Polsce wędkarstwa plażowego (surfcasting). Wędka polecana jest dla wszystkich wędkarzy gruntowych, ponieważ przy wyrzucie ciężarkiem 100 gramowym, nie będzie sytuacji, w której wędzisko ulegnie znacznemu wygięciu i uszkodzeniu.

Seria CHARISMA

Seria wędek teleskopowych CHARISMA TELE STRONG i TELE CARP przeznaczona jest do dużych obciążeń, gdzie karpiówki TELE CARP mają cw. 50 – 120 g, a uniwersalne i super mocne TELE STRONG mają cw. aż do 300 g. Ze względu na swoją teleskopową budowę, wędki z tej serii są bardzo wygodne w transporcie, ponieważ nie zajmują dużo miejsca i mają małą długość transportową.

Seria wędek Charisma powstała jako ewolucja bardzo dobrze znanej serii wędek JAXON CRYSTALIS, a do jej produkcji używane są unowocześnione blanki wykorzystywane wcześniej we wspomnianej serii CRYSTALIS.

Blanki, zastosowane w serii CHARISMA, są wykonywane na bazi rdzenia grafitowego C24T wraz z domieszką żywić epoksydowych i uzbrojone w  bardzo dobrej jakości przelotki  typu SLIM TS. Dodatkowo uchwyt kołowrotka wyposażony jest w wkładkę stabilizującą, a dolnik wędki wzmocniony jest oplotem z taśmy węglowej. Dzięki swojej uniwersalności seria wędek CHARISMA polecana jest bardzo szerokiemu gronu wędkarzy, ponieważ sprawdza się ona w przypadku wielu metod łowienia.

Producent: 

Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: