Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon Destiny X-Power Carp

OCENA:
4.4/5 (ocen: 21)
 
Wyjątkowa konstrukcja; baty służące do połowu dużych ryb. Zdolność do przenoszenia wielkich obciążeń pozwala na stosowanie z tymi wędziskami żyłek do 0.25 mm i bardzo mocnych amortyzatorów. DRAGON DESTINY to seria sprzętu, który wyznacza nową jakość w tzw. produkcji masowej. Wędziska te wykonywane są w pewnym sensie taśmowo, w setkach egzemplarzy, w dużej fabryce. Staje się to jednak faktem bez znaczenia wobec całej koncepcji projektu i...

czytaj więcej »

Model długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
CHD-26-11-500 500 131 5 217
brakbrak
---
CHD-26-11-600 600 131 6 298
brakbrak
---
CHD-26-11-700 700 131 7 403
brakbrak
---
CHD-26-11-800 800 144 8 467
brakbrak
---
CHD-26-11-900 900 147 9 589
brakbrak
---

Wyjątkowa konstrukcja; baty służące do połowu dużych ryb. Zdolność do przenoszenia wielkich obciążeń pozwala na stosowanie z tymi wędziskami żyłek do 0.25 mm i bardzo mocnych amortyzatorów.

DRAGON DESTINY to seria sprzętu, który wyznacza nową jakość w tzw. produkcji masowej. Wędziska te wykonywane są w pewnym sensie taśmowo, w setkach egzemplarzy, w dużej fabryce. Staje się to jednak
faktem bez znaczenia wobec całej koncepcji projektu i kontroli jakości. Wszystkie wędki w pierwotnej wersji powstały w oparciu o projekt stworzony przy pomocy najnowszego oprogramowania komputerowego, gromadzącego tysiące użytecznych informacji: począwszy od rodzajów możliwych do zastosowania mat grafitowych, poprzez zestawienie wszelkich dostępnych komponentów, aż po dane testowe różnego rodzaju wędzisk, zbudowanych z odmiennych kompozytów wysokomodułowych, o różnych akcjach i uzbrojeniu.

Po wielostopniowym określeniu celów stojących przed danym wędziskiem, zadaniu parametrów rzutowych, maksymalnej wagi, dopuszczalnych obciążeń, możliwych sposobów zbrojenia czy wreszcie zakresu możliwych do stosowania w tym przypadku materiałów powstały projekty blanków. Znakomitą jakość zastosowanego grafitu daje się wyczuć przy pierwszym kontakcie z każdym wędziskiem. Przelotki FUJI SiC i Alconite, doskonały korek AAA-grade i bardzo nowatorska stylistyka wykonania dodają wędziskom jeszcze więcej prestiżu. Do tego dochodzi oczywiście dwustopniowa kontrola jakości według standardów japońskich, ponieważ wędziska te powstają w fabryce produkującej sprzęt prawie wyłącznie na ten chyba najbardziej wymagający rynek na świecie.

W blankach wędzisk z serii DRAGON DESTINY zastosowano konstrukcję wielomodułową, opartą o kilka odmian grafitu japońskiej firmy TORAY, dobieranych różnie, w zależności od przeznaczenia wędziska:
– supernowoczesny grafit tzw. space grade, o sztywności 80 mln PSI (dominujący np. w wędziskach bezprzelotkowych);
– grafit wysokomodułowy 69 mln PSI (m.in. podstawa konstrukcji odległościówek);
– średniomodułowy grafit o podwyższonej sztywności 40 mln PSI (znaczący udział w budowie np. blanków odległościówek).
– grafit wytrzymałościowy 30 mln PSI (stosowany tylko w rdzeniach wędzisk morskich).

Producent: 

Dragon

Podobne produkty: 

Wędki - Baty i uklejówki Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: