Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado MLT LONG POLE

OCENA:
4.3/5 (ocen: 48)
 
Rodzina zawodniczych tyczek opracowanych dla szerokiego grona pasjonatów połowów metodą skróconego zestawu. Wędziska MLT Long Pole dzięki zaawansowanej wielowarstwowej konstrukcji węglowej cechuje duża sztywność i niska masa, które gwarantują precyzyjne posługiwanie się zestawem i umiejscowienie go dokładnie w nęconym miejscu i maja ogromny wpływ na sprawny hol zaciętej ryby. Tyczki te dedykowane są wędkarzom doskonale znającym typy swoich,...

czytaj więcej »

Model długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA910-1100 1100.00 160 8 1002.00
brakbrak
---
WA910-950 950 160 7 776
brakbrak
---

Rodzina zawodniczych tyczek opracowanych dla szerokiego grona pasjonatów połowów metodą skróconego zestawu. Wędziska MLT Long Pole dzięki zaawansowanej wielowarstwowej konstrukcji węglowej cechuje duża sztywność i niska masa, które gwarantują precyzyjne posługiwanie się zestawem i umiejscowienie go dokładnie w nęconym miejscu i maja ogromny wpływ na sprawny hol zaciętej ryby. Tyczki te dedykowane są wędkarzom doskonale znającym typy swoich, najczęściej odwiedzanych łowisk, potrafiących dokładnie sprecyzować swoje potrzeby sprzętowe w tej dziedzinie, dla których kij ten będzie „narzędziem pracy” torującym drogę do kariery zawodniczej.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wędkami długimi wśród młodych adeptów sportu wyczynowego wprowadziliśmy na rynek tyczki MLT S-Long Pole, „młodszą siostrę” którą cechuje nieznacznie „głębsza” akcja i większa masa własna przy zachowaniu niebywale dobrej relacji jakości do ceny.

Oba wędziska występują w najbardziej użytkowych długościach i standardowo zostały wyposażone w topy przystosowane do montażu amortyzatora gumowego przez co dają pole do popisu w różnorodności stosowanych zestawów. W najbliższym czasie zamierzamy wprowadzić dopalacz o długości 150cm do obu wędzisk MLT.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki - Tyczki

Podobne produkty: 

Wędki - Tyczki Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: