Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SCR MATCH

OCENA:
4.5/5 (ocen: 42)
 
Profesjonalne odległościówki o najbardziej poszukiwanej przez wędkarzy szybkiej akcji, która jest nieodzowna aby precyzyjnie umiejscowić zestaw w zanęconym miejscu. Wędziska SCR Match zostały zaprojektowane z myślą o wędkarzach specjalizujących się w finezyjnych połowach białej ryby przy użyciu cienkich żyłek. Niespotykaną akcję wędka zawdzięcza nowatorskiemu rozkładowi ultra gęstych i cienkich mat węglowych w strukturze blanku, co...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA884-390 30 390 141 3 255
brakbrak
---
WA884-420 30 420 151 3 270
brakbrak
---

Profesjonalne odległościówki o najbardziej poszukiwanej przez wędkarzy szybkiej akcji, która jest nieodzowna aby precyzyjnie umiejscowić zestaw w zanęconym miejscu. Wędziska SCR Match zostały zaprojektowane z myślą o wędkarzach specjalizujących się w finezyjnych połowach białej ryby przy użyciu cienkich żyłek.

Niespotykaną akcję wędka zawdzięcza nowatorskiemu rozkładowi ultra gęstych i cienkich mat węglowych w strukturze blanku, co pozwoliło osiągnąć dolnik o bardzo małej średnicy bez uszczerbku na wytrzymałości i akcji. Odpowiednie rozmieszczenie przelotek połączone z doskonałymi parametrami blanku spowodowało że pod obciążeniem wędzisko ugina się głęboko błyskawicznie pozbawiając sił walczącą rybę.

Odległościówki SCR wyposażyliśmy w przelotki klasy sic na wysokich stopkach, dokładnie takie aby żyłka nie ”kleiła” się do blanku i nie sprawiała problemów podczas łowienia. Nowatorska rękojeść uzupełniona futurystycznymi detalami została wykonana z portugalskiego korka wysokiej klasy, a ciepły nakręcany od góry uchwyt pewnie utrzyma kołowrotek na swoim miejscu.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki match

Podobne produkty: 

Wędki match Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: