Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SENSEI ULTRAFAST SPIN

OCENA:
4.2/5 (ocen: 47)
 
Ekstremalnie szybkie wędzisko z pełną szczytówką z włókna węglowego, doskonałe do połowu drapieżników na niewielkie gumowe przynęty, także w agresywnym opadzie. Wędziska zostały stworzone na sztywnym i szybkim blanku z grafitu o wielowarstwowej konstrukcji, uzbrojonym w przelotki klasy sic i ciepłą korkową rękojeść. Wędzisko powstało jako alternatywa dla połowu na duże gumowe przynęty uzbrojone ciężką główką jigową. Kije Sensei Ultrafast...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA947-220 8 220 114 2 132
brakbrak
---
WA947-240 10 240 124 2 138
brakbrak
---
WA947-260 12 260 134 2 151
brakbrak
---
WA947-280 13 280 144 2 171
brakbrak
---

Ekstremalnie szybkie wędzisko z pełną szczytówką z włókna węglowego, doskonałe do połowu drapieżników na niewielkie gumowe przynęty, także w agresywnym opadzie. Wędziska zostały stworzone na sztywnym i szybkim blanku z grafitu o wielowarstwowej konstrukcji, uzbrojonym w przelotki klasy sic i ciepłą korkową rękojeść. Wędzisko powstało jako alternatywa dla połowu na duże gumowe przynęty uzbrojone ciężką główką jigową.

Kije Sensei Ultrafast Spin są opracowane do agresywnego połowu niewielkimi przynętami, a co za to idzie uzbrojonymi w proporcjonalnie lżejsze główki i przy użyciu cieńszych linek. Wielokrotnie okazało się, że w sytuacji gdy ryby słabo żerują jedynym skutecznym sposobem na dobre brania jest radykalne zmniejszanie przynęt i „odchudzanie” zestawów, które zazwyczaj owocuje bardziej naturalnym zachowaniem przynęty w wodzie. Nasze wędziska posiadają ultraczułą szczytówkę doskonale sygnalizującą każdy kontakt z rybą i sztywny dolnik dający pewność, że zacięcie spowoduje skuteczne zatopienie grotu haka w pysku ryby. Duży wybór długości pozwala dopasować kij do połowów z łodzi, a także zakrzaczonego brzegu.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: