Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado MLT BALTIC SURF

OCENA:
4.4/5 (ocen: 43)
 
Surfcasting-coraz częściej stosowana przez wędkarzy metoda połowu ryb żyjących w wodach morskich. Polega na wyrzucie, najczęściej zwierzęcej przynęty jak najdalej od brzegu, co jest możliwe tylko przy użyciu długich wędzisk o dużej masie wyrzutowej, gdyż stosuje się ciężarki 100-200 gramowe. Aby precyzyjnie posługiwać się tak ciężkim zestawem wędziska musi cechować duża dynamika, ponieważ blank musi zmagazynować, a następnie oddać dużą dawkę...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA927-4203 100-200 420 148 3 670
brakbrak
---
WA927-4503 100-200 450 156 3 628
brakbrak
---
WA927-5003 100-200 500 175 3 1000
brakbrak
---

Surfcasting-coraz częściej stosowana przez wędkarzy metoda połowu ryb żyjących w wodach morskich. Polega na wyrzucie, najczęściej zwierzęcej przynęty jak najdalej od brzegu, co jest możliwe tylko przy użyciu długich wędzisk o dużej masie wyrzutowej, gdyż stosuje się ciężarki 100-200 gramowe. Aby precyzyjnie posługiwać się tak ciężkim zestawem wędziska musi cechować duża dynamika, ponieważ blank musi zmagazynować, a następnie oddać dużą dawkę niezbędnej do długiego rzutu energii.

Projektując nasze wędziska wzięliśmy pod uwagę wymagania stawiane najczęściej przez morskie łowiska i dlatego wszystkie kije MLT Surf zostały zbudowane na mocnych, sprężystych blankach, którym nie straszne są silne wymachy z ciężkimi zestawami końcowymi montowanymi na grubych zestawach strzałowych. Hol ryb odbywa się zawsze na długim dystansie, stąd moc drzemiąca w wędzisku o szczytowej akcji zdecydowanie ułatwia zadanie. Aby nasze wędziska dzielnie służyły wędkarzom przez wiele sezonów zostały wyposażone w wysokiej jakości osprzęt, taki jak uchwyty przystosowane do mocowania dużych kołowrotków, bezawaryjną składaną przelotkę tak jak pozostałe-klasy sic, oraz stalowe odporne na słoną wodę detale wykończenia.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki surfcastingowe

Podobne produkty: 

Wędki surfcastingowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: