Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SENSEI HEAVY CARP

OCENA:
4.5/5 (ocen: 45)
 
Mocne, trzy składowe wędziska karpiowe przeznaczone do połowu przedstawicieli ryb karpiowatych, również w trudnych łowiskach wymagających stosowania mocnych zestawów końcowych. Kije Sensei Heavy Carp powstały na bazie mięsistych i odpornych na przeciążenia blankach produkowanych zgodnie z prawidłami japońskiej technologii układania i łączenia mat węglowych. Karpiówkom tym nie straszne dynamiczne wymachy towarzyszące wyrzutom na duże...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA958-360-3.25 3.25 360 126 3 436
brakbrak
---
WA958-390-3.25 3.25 390 135 3 521
brakbrak
---

Mocne, trzy składowe wędziska karpiowe przeznaczone do połowu przedstawicieli ryb karpiowatych, również w trudnych łowiskach wymagających stosowania mocnych zestawów końcowych.

Kije Sensei Heavy Carp powstały na bazie mięsistych i odpornych na przeciążenia blankach produkowanych zgodnie z prawidłami japońskiej technologii układania i łączenia mat węglowych. Karpiówkom tym nie straszne dynamiczne wymachy towarzyszące wyrzutom na duże odległości oraz siłowy hol zawzięcie walczącej ryby. Są to najbardziej uniwersalne wędziska pozwalające dopasować się i skutecznie łowić na większości łowisk karpiowych, także przy wariancie wywożenia zestawu na średnie odległości. Wszystkie karpiówki serii Sensei oprócz uzbrojenia w doskonałe komponenty otrzymały klips podtrzymujący żyłkę, nieodzowny przy stosowaniu popularnych kołowrotków bez wolnego biegu szpuli.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki karpiowe

Podobne produkty: 

Wędki karpiowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo karpiowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: