Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon Millenium HD Sea Master

OCENA:
4.3/5 (ocen: 43)
 
Wersja ekstremalna morskiej wędki wielozadaniowej, wyposażonej w dwie szczytówki, z których mniejsza obsłuży większość najpopularniejszych pilkerów, a mocniejsza nadaje się nawet do połowu z dna. Dobre, solidne wędziska oferowane w przystępnych cenach. Szybka akcja, lekkość i wytrzymałość – czy to wszystko można pogodzić? Tak, można! Dużo czasu i wysiłku kosztowało nas przygotowanie tej serii wędzisk,...

czytaj więcej »

Model akcja ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
CHD-23-46-240 Fast 250-400 240 125 2 290
brakbrak
---
CHD-23-46-260 Fast 180-250 260 136 2 304
brakbrak
---

Wersja ekstremalna morskiej wędki wielozadaniowej, wyposażonej w dwie szczytówki, z których mniejsza obsłuży większość najpopularniejszych pilkerów, a mocniejsza nadaje się nawet do połowu z dna.

Dobre, solidne wędziska oferowane w przystępnych cenach. Szybka akcja, lekkość i wytrzymałość – czy to wszystko można pogodzić? Tak, można!

Dużo czasu i wysiłku kosztowało nas przygotowanie tej serii wędzisk, które za cel stawiają sobie zdobycie miana wyjątkowo długowiecznych i niezniszczalnych. Wytwarzane są na bazie atestowanego grafitu IM6 o najwyższej dostępnej jakości, zamawianego wyłącznie w firmie Toray. Wymagania użytkowe poszczególnych modeli zostały sformułowane przez grupę Team Dragon, doskonałych fachowców o dużym doświadczeniu wędkarskim. W ich budowie zastosowano technologię multiwarstwową, a poszczególne warstwy grafitu są układane z zachowaniem optymalnego kierunku głównych, nośnych włókien grafitowych.

Wykorzystano możliwości ograniczenia udziału żywicy w kompozycie, dzięki czemu w efekcie końcowym uzyskano blanki o stosunkowo dużej grubości ścianki i małej zawartości żywicy, bardzo sprężyste i bardzo mocne. Wszystkie wędziska Millenium charakteryzują się idealnie płynną linią ugięcia i nienaganną pracą podczas dużych obciążeń.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Dragon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: