Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Browning Ambition Tele Strong H (360)

OCENA:
4.3/5 (ocen: 41)
 
Jesteśmy przekonani, iż fani wędzisk teleskopowych z radością przyjmą ten model. Ponieważ jest to wędzisko teleskopowe Ambition Tele Strong ma fantastyczną akcje i dostatecznie dużo przelotek by zagwarantować perfekcyjny bieg żyłki. Jest również doskonale wyważona i bardzo dobrze „leży” w ręce. Wędki spławikowe z takim zapasem mocy są bardzo rzadko spotykane na rynku wędkarskim. Dzięki takiej wędce spokojnie oddamy rzut cięższymi...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
1114-360 70 360 118 4 230
brakbrak
---
1114-400 70 400 118 5 275
brakbrak
---

Jesteśmy przekonani, iż fani wędzisk teleskopowych z radością przyjmą ten model. Ponieważ jest to wędzisko teleskopowe Ambition Tele Strong ma fantastyczną akcje i dostatecznie dużo przelotek by zagwarantować perfekcyjny bieg żyłki. Jest również doskonale wyważona i bardzo dobrze „leży” w ręce.

Wędki spławikowe z takim zapasem mocy są bardzo rzadko spotykane na rynku wędkarskim. Dzięki takiej wędce spokojnie oddamy rzut cięższymi zestawami na znaczne odległości. Wędka najlepiej posłuży do łowienia największych ryb karpiowatych metodą spławikową lub drapieżnika na żywca. Ciężar wyrzutu to aż 70 gram przy takiej mocy jesteśmy w stanie zastosować metodę siłową holu w miejscach gdzie nie możemy sobie pozwolić na delikatny hol dużych ryb, które uciekną w podwodne zawady lub przybrzeżne zarośla.

Producent: 

Browning

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: