Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Tritium Carp (360, 390)

OCENA:
4.5/5 (ocen: 45)
 
Wszystkie modele Tritium Carp są wykonane w 3-składowej wersji – teraz transport wędzisk na łowisko będzie dużo prostszy i łatwiejszy, niezależnie, jakim środkiem komunikacji będziesz podróżował. Karpiówki z tej serii oferują oprócz klasowego wyglądu doskonałe walory użytkowe – nowoczesne zbrojenie w duże przelotki typu TS, dzięki którym dalekie rzuty z przyponami strzałowymi czy stoperami przestają być problemem. Kije szybkie ale o pięknej...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
11T-CA-361 3 360 125 3 360
brakbrak
---
11T-CA-390 3 390 136 3 495
brakbrak
---

Wszystkie modele Tritium Carp są wykonane w 3-składowej wersji – teraz transport wędzisk na łowisko będzie dużo prostszy i łatwiejszy, niezależnie, jakim środkiem komunikacji będziesz podróżował. Karpiówki z tej serii oferują oprócz klasowego wyglądu doskonałe walory użytkowe – nowoczesne zbrojenie w duże przelotki typu TS, dzięki którym dalekie rzuty z przyponami strzałowymi czy stoperami przestają być problemem. Kije szybkie ale o pięknej głębokiej pracy w czasie holu, pozwalające na pełną kontrolę nad rybą w każdej sytuacji.

Nowa seria wędzisk Robinson Tritium to doskonałe połączenie nowoczesności, jakości i bardzo atrakcyjnej ceny. Cała seria została zaprojektowana z zastosowaniem bardzo lekkich i wytrzymałych mat grafitowych o module sztywności 36 milionów PSI, z wykorzystaniem technologii HP-Core. System ten pozwala na maksymalne wykorzystanie mocy wędzisk poprzez specjalną konstrukcję rdzenia nośnego blanku.

Użycie systemu HP-Core w połączeniu z dodatkowym wzmacniającym oplotem z taśmy węglowej pozwoliło na wyprodukowanie mocnych, mięsistych wędzisk o bardzo dużej odporności mechanicznej, doskonale pracujących pod dużymi obciążeniami, a jednocześnie bardzo lekkich i wygodnych w użyciu. Seria Tritium została zaprojektowana po to, by dać Ci maksimum pewności i skuteczności podczas użytkowania, w trakcie wszystkich wypraw nad wodę.

Producent: 

Robinson

Kategoria: 

Wędki karpiowe

Podobne produkty: 

Wędki karpiowe Robinson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: