Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Xenon Jig Master (225, 250)

OCENA:
4.3/5 (ocen: 45)
 
Jigowanie to odmiana spinningowania, która wymaga używania bardzo czułych wędek. Seria Xenon nadaje się do łowienia na różnorodnych łowiskach, od połowów z łódki (krótsze modele) po łowienie z brzegu na wszystkich typach rzek (dłuższe kije). Wędki o ciężarze wyrzutu od 5 do 15 gram świetnie nadają się do polowania na klenie, jazie, pstrągi, a mocniejsze, do 20 gram, na szczupaki i sandacze. Wytrzymała seria wędzisk skonstruowana w oparciu...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
1P-JI-225-X 5-15 225 116 2 145
brakbrak
---
1P-JI-250-X 5-15 250 129 2 165
brakbrak
---

Jigowanie to odmiana spinningowania, która wymaga używania bardzo czułych wędek. Seria Xenon nadaje się do łowienia na różnorodnych łowiskach, od połowów z łódki (krótsze modele) po łowienie z brzegu na wszystkich typach rzek (dłuższe kije). Wędki o ciężarze wyrzutu od 5 do 15 gram świetnie nadają się do polowania na klenie, jazie, pstrągi, a mocniejsze, do 20 gram, na szczupaki i sandacze.

Wytrzymała seria wędzisk skonstruowana w oparciu o technologię HP-Core. Hiper mocny rdzeń z tkaniny węglowej i zastosowanie grafitu nośnego IM8 o sztywności 36 mln PSI, gwarantuje zapas mocy w każdych warunkach. Zabezpieczenie przed uszkodzeniem jest wbudowane w wewnętrzną strukturę blanku, co daje pewność w trakcie siłowego holu. Ważnym elementem technologii wytwarzania jest zastosowanie systemu GTR- wzmocnień międzywarstwowych w postaci nawojów taśmy grafitowej o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Powoduje to utrzymanie niewielkiej masy i widocznie podnosi odporność na uszkodzenie.

Niewielki przyrost udziału żywicy epoksydowej, korzystnie wpływa na właściwości mechaniczne, zapewniając doskonałe parametry rzutowe i odpowiednio dobraną przez testerów akcję. Warto wspomnieć, że produkt ten zyskał sobie przychylną opinię ekspertów i stał się hitem rynkowym ubiegłego sezonu. XenonHp-Core jest synonimem super mocnych i super trwałych wędzisk grafitowych oferowanych po bardzo atrakcyjnej cenie.

Producent: 

Robinson

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Robinson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: