Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Tachibana Pole

OCENA:
4.3/5 (ocen: 47)
 
Wędziska wyczynowe serii Tachibana to kolejny krok naprzód w budowie profesjonalnego sprzętu o wyśrubowanych parametrach dostępnego dla szerokiej grupy wędkarzy. Nowe baty wykonane na lekkich i smukłych blankach, oprócz tego że posiadają szybką szczytową akcję dającą komfort błyskawicznego zacięcia to jednocześnie są bardzo odporne na przeciążenia towarzyszące wymachom oraz walce z rybą. Niewielkie ugięcie blanku pozwala bardzo szybko i...

czytaj więcej »

Model długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WAA022-500 500 137 5 244
brakbrak
---
WAA022-600 600 137 6 365
brakbrak
---
WAA022-700 700 137 7 476
brakbrak
---

Wędziska wyczynowe serii Tachibana to kolejny krok naprzód w budowie profesjonalnego sprzętu o wyśrubowanych parametrach dostępnego dla szerokiej grupy wędkarzy. Nowe baty wykonane na lekkich i smukłych blankach, oprócz tego że posiadają szybką szczytową akcję dającą komfort błyskawicznego zacięcia to jednocześnie są bardzo odporne na przeciążenia towarzyszące wymachom oraz walce z rybą. Niewielkie ugięcie blanku pozwala bardzo szybko i skutecznie zapanować nad miotającą się rybą i bezpiecznie wylądować ją w podbieraku.

Wędziska swoje doskonale parametry użytkowe oraz niewielką masę uzyskały poprzez zastosowanie odpowiedniej grafitowej konstrukcji z materiałów wysokiej jakości. Antypoślizgowa rękojeść pozwala na pewny chwyt nawet mokrymi dłońmi. Szczytówka wędzisk Tachibana Pole po uzbrojeniu w teflonowe tuleje umożliwia montaż amortyzatora gumowego.

Producent: 

Mikado

Podobne produkty: 

Wędki - Baty i uklejówki Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: