Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Inazuma PWR Spin

OCENA:
4.5/5 (ocen: 39)
 
Inazuma PWR SPIN to zaawansowane konstrukcyjnie węglowe spinningi oferujące wędkarzom niezapomniane wrażenia z połowu okazowych drapieżników. Ten model wędzisk został zaprojektowany specjalnie do współpracy z nierozciągliwymi plecionkami stosowanymi przez niemalże wszystkich nowoczesnych wędkarzy. Akcja kija została dobrana tak aby skutecznie zaciąć rybę nawet z dużej odległości, a struktura kija została „zaprogramowana” aby pod narastającym...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WAA067-244 10-40 240 124 2 162
brakbrak
---
WAA067-275 10-40 275 142 2 180
brakbrak
---
WAA067-305 10-40 300 154 2 205
brakbrak
---

Inazuma PWR SPIN to zaawansowane konstrukcyjnie węglowe spinningi oferujące wędkarzom niezapomniane wrażenia z połowu okazowych drapieżników. Ten model wędzisk został zaprojektowany specjalnie do współpracy z nierozciągliwymi plecionkami stosowanymi przez niemalże wszystkich nowoczesnych wędkarzy. Akcja kija została dobrana tak aby skutecznie zaciąć rybę nawet z dużej odległości, a struktura kija została „zaprogramowana” aby pod narastającym obciążeniem blank uginał się płynnie coraz głębiej i skutecznie pochłaniał energię walczącej ryby pozbawiając ją sił.

Tak dobrane ugięcie pozwala na spokojny i bezpieczny hol delikatnie zapiętych drapieżników bez obawy o utratę zdobyczy, a duże ryby zachowują się zdecydowanie spokojniej niż podczas holu mało ustępliwym wędziskiem. Kije poprzez zastosowaną technologię obróbki włókien i formowania ich w cienkie, bardzo gęste maty węglowe otrzymały smukłe blanki, dodatkowo wzmocnione oplotem zapewniającym wytrzymałość niezbędną do przenoszenia dużych przeciążeń towarzyszących walce z rybą.

Prawdziwym przełomem jest nowatorska konstrukcja rękojeści która została zbudowana tak aby przenosiła drgania płynące z blanku wędziska wprost na dłoń wędkarza. Elementy uchwytu kołowrotka zostały zamocowane do blanku na duraluminiowych pierścieniach które przenoszą drgania bezpośrednio na grafitową rurę stykającą się z dłonią łowiącego, przez co doskonale wyczuwa on co dzieje się z przynętą.

Oprócz doskonałej transmisji drgań budowa rękojeści pozwoliła na ukrycie gwintu uchwytu kołowrotka co wpływa na wygodę posługiwania się wędziskiem nawet przez wiele godzin. Obrazu dopełniają ergonomicznie ukształtowane elementy z naturalnego korka wysokiej klasy. Uzbrojenie wędzisk stanowią trwałe przelotki SiC o rozkładzie opracowanym specjalnie do tego blanku "wyciskającym" z kija szybką akcję, doskonałą do operowania szerokim wachlarzem sztucznych przynęt i ułatwiającą oddawanie odległych i celnych rzutów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: