Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Inazuma Top Spin

OCENA:
4.4/5 (ocen: 35)
 
Inazuma Top Spin to bardzo udane spinningi, które przy tradycyjnej konstrukcji blanku z wysoko przetworzonego włókna węglowego charakteryzuje niespotykana czułość połączona z dużą mocą niezbędną przy połowie okazowych ryb na małe i średnie przynęty. Specyficzna budowa blanku pozwala skutecznie łowić przynętami z pełnego zakresu ciężaru wyrzutowego stosując rożne techniki prowadzenia, łącznie z agresywnym opadem. Kije doskonale sprawdzą się...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WAA066-214 20 214 109 2 146
brakbrak
---
WAA066-244 22 244 127 2 194
brakbrak
---
WAA066-275 25 275 141 2 222
brakbrak
---

Inazuma Top Spin to bardzo udane spinningi, które przy tradycyjnej konstrukcji blanku z wysoko przetworzonego włókna węglowego charakteryzuje niespotykana czułość połączona z dużą mocą niezbędną przy połowie okazowych ryb na małe i średnie przynęty. Specyficzna budowa blanku pozwala skutecznie łowić przynętami z pełnego zakresu ciężaru wyrzutowego stosując rożne techniki prowadzenia, łącznie z agresywnym opadem.

Kije doskonale sprawdzą się podczas połowu także mniejszymi przynętami, gdyż bardzo wrażliwa szczytówka doskonale zasygnalizuje wszelkie nienaturalne zachowanie wabika, a mocny dolnik umożliwi szybkie zacięcie i forsowny hol sporej ryby. Wędziska dzięki swojej uniwersalności z powodzeniem można zastosować przy połowie okoni, boleni, szczupaków i sandaczy. Szybka akcja pozwala na oddawanie odległych i celnych rzutów oraz prowadzenie przynęty techniką odpowiednią do sytuacji na łowisku. Krótsze modele podczas testowych wypadów nad wodę okazały się niezastąpione podczas połowu z łodzi na gumowe przynęty szczupaków i sandaczy. Uzbrojenie w spinningach Inazuma Top to trwałe przelotki klasy SiC oraz wygodne korkowe rękojeści.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: