Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Mikazuki Jerk

OCENA:
4.4/5 (ocen: 37)
 
Węglowe wędziska zaprojektowane do połowu drapieżników na bez sterowe woblery z multiplikatorem. Mocne, sztywne i lekkie wyposażone w specjalny uchwyt dzięki któremu palec łowiącego ma bezpośredni kontakt z blankiem wędziska przez co wędkarz łatwo wyczuwa wszelkie, nawet delikatne brania. Akcja kijów Mikazuki Jerk jest dobrana tak aby dobrze ładowały się podczas wyrzutu przynęty, pozwalały agresywnie poprowadzić przynętę oraz zaciąć...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WAA049-210 60 210 111 2 206
brakbrak
---
WAA049-240 60 240 126 2 238
brakbrak
---

Węglowe wędziska zaprojektowane do połowu drapieżników na bez sterowe woblery z multiplikatorem. Mocne, sztywne i lekkie wyposażone w specjalny uchwyt dzięki któremu palec łowiącego ma bezpośredni kontakt z blankiem wędziska przez co wędkarz łatwo wyczuwa wszelkie, nawet delikatne brania.

Akcja kijów Mikazuki Jerk jest dobrana tak aby dobrze ładowały się podczas wyrzutu przynęty, pozwalały agresywnie poprowadzić przynętę oraz zaciąć drapieżnika z dużej odległości. Odpowiednio dobrane ugięcie pozwala na bezpieczny hol dużej ryby gdyż blank pracuje głęboko i doskonale amortyzuje szarpnięcia ryby. Wędziska oprócz zastosowania przy metodzie jerkowej dobrze sprawdzą się przy połowie tradycyjnymi technikami na woblery, gumy i błystki, a także w trollingu. Kije zostały gęsto uzbrojone w trwałe przelotki klasy SiC, wygodny uchwyt catsingowy pasujący do multiplikatorów „okrągłych” i nisko profilowych oraz rękojeść z korka dobrej jakości.

Producent: 

Mikado

Podobne produkty: 

Wędki - Casting, jerking Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: