Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Nano-Cor Fly 2-elementowa (240, 260, 270)

OCENA:
4.5/5 (ocen: 46)
 
Ta seria wędek muchowych oparta jest na blankach o znakomitych akcjach, oferujących maksymalną dynamikę wyrzutu oraz optymalny komfort połowu dzięki swej niewielkiej wadze i świetnemu wyważeniu. Pozwalają bez większego trudu posłać sznur na dużą odległość umożliwiając jednocześnie precyzyjne i delikatne podanie muchy. Niektóre wędki, jak choćby wędziska spinningowe i castingowe o ultra szybkiej akcji, ale przed wszystkim muchówki, które...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
21-001249 4-5 AFTM 240 130 2 100
brakbrak
---
21-001259 5-6 AFTM 260 133 2 105
brakbrak
---
21-001279 5-6 AFTM 270 140 2 110
brakbrak
---

Ta seria wędek muchowych oparta jest na blankach o znakomitych akcjach, oferujących maksymalną dynamikę wyrzutu oraz optymalny komfort połowu dzięki swej niewielkiej wadze i świetnemu wyważeniu. Pozwalają bez większego trudu posłać sznur na dużą odległość umożliwiając jednocześnie precyzyjne i delikatne podanie muchy.

Niektóre wędki, jak choćby wędziska spinningowe i castingowe o ultra szybkiej akcji, ale przed wszystkim muchówki, które poddawane są wciąż dużym obciążeniom mają w porównaniu do wędek spławikowych naprawdę ciężkie życie. Są ciągle w akcji, stale narażone na bliskie spotkanie z krzakami, gałęziami czy choćby burtą łodzi.

Takie wędki muszą posiadać konstrukcję, pozwalającą oprzeć się tym wszystkim obciążeniom. Poza tym muszą być oczywiście lekkie i jak najlepiej zbalansowane, a przede wszystkim wystarczająco czułe, by przekazać każdy ruch naszej przynęty i umożliwić nam podanie jej dokładnie tam, gdzie chcemy.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki muchowe

Podobne produkty: 

Wędki muchowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: