Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Daiwa Team Ivory Czarniak Spezial 150-300 gram, długość: 270 cm (270)

OCENA:
4.4/5 (ocen: 18)
 
Mała średnica blanku, nieduża waga i duża moc – to były wymagania naszego morskiego teamu odnośnie nowej serii wędzisk pilkerowych DAIWA. Pod nazwą Team Daiwa Ivory kryje się nowa seria wędek do łowienia pilkerami wprowadzana przez nas na rynek na 2008 rok, przeznaczona do bardzo popularnego połowu Light-Tackle przynętami o ciężarach między 80, a 150g. Obszarem ich zastosowania jest Morze Bałtyckie, jak również lekki...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] przelotki Dostępność Cena
11129-271 100-300 270 145 2 340 8
brakbrak
---

Mała średnica blanku, nieduża waga i duża moc – to były wymagania naszego morskiego teamu odnośnie nowej serii wędzisk pilkerowych DAIWA.

Pod nazwą Team Daiwa Ivory kryje się nowa seria wędek do łowienia pilkerami wprowadzana przez nas na rynek na 2008 rok, przeznaczona do bardzo popularnego połowu Light-Tackle przynętami o ciężarach między 80, a 150g. Obszarem ich zastosowania jest Morze Bałtyckie, jak również lekki połów czarniaków, rdzawców i dorszy w Norwegii. Wędziska te zdążyły już bardzo wyraźnie udowodnić swoją klasę w praktyce – nasz morski team bez najmniejszych problemów wylądował przy pomocy Ivory Light-Pilk całą masę czarniaków i dorszy między 12, a 15kg, świetnie się przy tym bawiąc.

Nazwa Team Daiwa od lat oznacza sprzęt Daiwa najwyższej jakości, a określeniem Ivory (kość słoniowa) jasno dajemy do zrozumienia, że chodzi tu o wędki najwyższej klasy, będące prawdziwymi majstersztykami. Węglowy blank wykonany jest z połączenia włókien karbonowych 40t i 46t, co pozwala na produkowanie lekkich, dobrze zbalansowanych wędzisk o małej średnicy blanków i olbrzymich rezerwach mocy.

Modele Light Pilk wyposażone są w oryginalne przelotki FUJI ALCONITE, natomiast modele Sensor Jig w oryginalne przelotki FUJI Low-Rider.

Dla prawdziwych specjalistów w połowach z kutrów, w tej serii oferujemy dodatkowo 3 częściowy, 3,5 metrowy model, stworzony specjalnie do wykonywania dalekich rzutów i łowienia daleko od kutra. Seria Ivory zawiera także model wędziska trociowego najwyższej klasy, który poprzez swoją równomierną akcję i niewielką wagę daje maksimum przyjemności z połowu. Miękka szczytówka perfekcyjnie odparowuje ucieczki walczącej ryby, a blank ma odpowiednią wytrzymałość, by pewnie lądować nawet kapitalne egzemplarze. Wyposażone w oryginalne przelotki FUJI ALCONITE.

Producent: 

Daiwa

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Daiwa

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: