Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Daiwa Ninja Boat Interline Pilk 100-300 gram, długość: 270 cm (270 cm)

OCENA:
4.0/5 (ocen: 20)
 
Wędzisko typu Interline do połowu z łodzi. Bardzo dobrze nadaje się także jako lekka wędka downriggerowa do morskiego połowu palii, pstrągów źródlanych, troci ipt. Łowienie wędkami Interline wciąż zdobywa coraz więcej zwolenników. Ten typ wędzisk ma w porównaniu do przelotkowych kijów morskich kilka istotnych zalet. Po pierwsze nie trzeba tak bardzo uważać w łodzi na uszkodzenie czy wygięcie przelotek....

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] ilość przelotek Dostępność Cena
11813-270 100-300 270 cm 145 2 390 2
brakbrak
---

Wędzisko typu Interline do połowu z łodzi. Bardzo dobrze nadaje się także jako lekka wędka downriggerowa do morskiego połowu palii, pstrągów źródlanych, troci ipt.

Łowienie wędkami Interline wciąż zdobywa coraz więcej zwolenników. Ten typ wędzisk ma w porównaniu do przelotkowych kijów morskich kilka istotnych zalet.

Po pierwsze nie trzeba tak bardzo uważać w łodzi na uszkodzenie czy wygięcie przelotek. Po drugie stosując wędziska Interline zapobiegamy niebezpieczeństwu uszkodzenia żyłki o relingi lub inne podobne elementy. Poza tym są one znacznie mniej podatne na uszkodzenia w trakcie transportu. Mają cudownie równomierną akcję. Wędziska do połowu z łodzi NINJA przeznaczone są do ciężarów 100-300g i mogą być stosowane do połowu dorszy, czarniaków, molw lub halibutów od morza północnego po północną Norwegię.

Do tego są tak mocne, że nawet zakładając przynętę o numer większą, niż jest to zalecane, nie zbliżamy się do granicy ich wytrzymałości. Uchwyt kołowrotka pozwala na stosowanie zarówno modelu stacjonarnego, jak i multiplikatora. Wędziska te umożliwiają osiąganie ekstremalnych odległości wyrzutu!

Przelotka szczytowa gwarantuje idealną ochronę żyłki nawet przy bardzo ostrym kącie.

Producent: 

Daiwa

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Daiwa

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: