Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran K-DON DropShot (215, 230, 270)

OCENA:
4.5/5 (ocen: 49)
 
Stworzone specjalnie z myślą o lekkim połowie metodą drop shot . Obok dużej dynamiki wędziska te cechuje duża czułość i optymalne wyważenie. Pokazują wyraźnie nawet najdelikatniejsze brania. Długość 2, 15m i 2, 30 m przeznaczone są do dropshotowego połowu z łodzi podczas, gdy wędzisko 2, 70m perfekcyjnie nadaje się do oddawania dalekich i cennych rzutów z brzegu. Nasza filozofia dotycząca nowoczesnego połowu spinningowego jest jasna...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] masa [g] przelotki Dostępność Cena
22-030216 3-30 215 118 125 8
brakbrak
---
22-030236 3-30 230 126 135 8
brakbrak
---
22-030276 3-30 270 146 180 8
brakbrak
---

Stworzone specjalnie z myślą o lekkim połowie metodą drop shot. Obok dużej dynamiki wędziska te cechuje duża czułość i optymalne wyważenie. Pokazują wyraźnie nawet najdelikatniejsze brania. Długość 2,15m i 2,30 m przeznaczone są do dropshotowego połowu z łodzi podczas, gdy wędzisko 2, 70m perfekcyjnie nadaje się do oddawania dalekich i cennych rzutów z brzegu.

Nasza filozofia dotycząca nowoczesnego połowu spinningowego jest jasna - nie jesteśmy po to, bu ustalać, gdzie leżą granice, a kompromisy są czymś, czego z reguły unikamy.

Fakt, iż udało nam się ich uniknąć w przypadku K-DON stwierdzicie już przy pierwszej wizycie nad wodą. Kolejnym ważnym aspektem jest podłoże stworzenia programu wędzisk K-DON - pomni naszych doświadczeń jesteśmy zdania, iż złowienie dużej ryby najczęściej nie jest dziełem przypadku.

Wędkarska wiedza, oraz świadomość praw rządzących podwodnym światem jest pierwszą z wymaganych okoliczności, drugą natomiast odpowiedni sprzęt i zdolność optymalnego wykorzystania nowoczesnych przynęt. Przysłuchiwaliśmy się dokładnie wszystkim wskazówkom od wędkarzy z naszego międzynarodowego teamu i połączyliśmy je z naszym doświadczeniami. Dzięki temu z dumą stwierdzić możemy, iż dopasowanie wędzisk K-DON do nowoczesnych metod wędkarskich udało nam się perfekcyjnie.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: