Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran K-DON Twitch & Spin (215)

OCENA:
4.5/5 (ocen: 39)
 
Mocny, krótki spinning do nowoczesnego połowu sztucznymi przynętami sandaczy, szczupaków i okoni. Perfekcyjnie nadaje się do podawania różnego typu woblerów do 12cm długości. Posiada mocny kręgosłup blanku umożliwiający błyskawiczne zacinanie i gwarantujący wspaniałe doznania z holu każdego kolejnego drapieżnika. TWITCH & SPIN jest lekki i perfekcyjnie wyważony, co szczególnie przydaje się podczas wielogodzinnych wędkarskich sesji....

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] masa [g] przelotki Dostępność Cena
22-038216 10-38 215 118 125 7
brakbrak
---

Mocny, krótki spinning do nowoczesnego połowu sztucznymi przynętami sandaczy, szczupaków i okoni. Perfekcyjnie nadaje się do podawania różnego typu woblerów do 12cm długości. Posiada mocny kręgosłup blanku umożliwiający błyskawiczne zacinanie i gwarantujący wspaniałe doznania z holu każdego kolejnego drapieżnika. TWITCH & SPIN jest lekki i perfekcyjnie wyważony, co szczególnie przydaje się podczas wielogodzinnych wędkarskich sesji.

Nasza filozofia dotycząca nowoczesnego połowu spinningowego jest jasna - nie jesteśmy po to, bu ustalać, gdzie leżą granice, a kompromisy są czymś, czego z reguły unikamy.

Fakt, iż udało nam się ich uniknąć w przypadku K-DON stwierdzicie już przy pierwszej wizycie nad wodą. Kolejnym ważnym aspektem jest podłoże stworzenia programu wędzisk K-DON - pomni naszych doświadczeń jesteśmy zdania, iż złowienie dużej ryby najczęściej nie jest dziełem przypadku.

Wędkarska wiedza, oraz świadomość praw rządzących podwodnym światem jest pierwszą z wymaganych okoliczności, drugą natomiast odpowiedni sprzęt i zdolność optymalnego wykorzystania nowoczesnych przynęt. Przysłuchiwaliśmy się dokładnie wszystkim wskazówkom od wędkarzy z naszego międzynarodowego teamu i połączyliśmy je z naszym doświadczeniami. Dzięki temu z dumą stwierdzić możemy, iż dopasowanie wędzisk K-DON do nowoczesnych metod wędkarskich udało nam się perfekcyjnie.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: